27 Haziran 2018

Ataşehir Regal Servisi

ile regalservisim

Ataşehir Regal servisi, yıllardır Ataşehir ilçesinde ikamet eden Regal beyaz eşya ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti vermektedir. Kaliteli ve garantili Regal servis desteği almak isteyen Regal kullanıcıları Ataşehir şubemizi arayarak diledikleri zaman servis talep edebilirler. Haftanın 6 günü tamir desteği veren firmamızda tüm onarımlar aynı gün içinde ve yerinde yapılmaktadır. Kusursuz bir onarım için doğru adrestesiniz.

Ataşehir Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi gibi hayatınızı kolaylaştıran bir cihazın bozulması size büyük zaman kaybı yaratacaktır. Bunun en büyük sebebi ise bulaşık yıkamak gerçekten aşamalı ve vakit isteyen bir iştir. Eğer Regal marka bulaşık makinesi kullanıyorsanız arıza durumunda böyle şeyleri düşünmenize gerek yok. Yıllardır Regal teknik servis hizmeti sunan Ataşehir Regal servisi şubemiz sizlere en hızlı çözümleri üretiyor. Aynı gün içinde arızalı bulaşık makinem tamir edilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sektörün en modern firmalarından biri olarak tüm arıza tipleri için tedbirliyiz. Yıkama yapmayan, suyunu ısıtmayan veya hiç çalışmayan Regal bulaşık makineniz için doğru yerdesiniz.

Ataşehir Regal Buzdolabı Servisi

ataşehir regal servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı gün içinde tekrar sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için bizi hemen arayın. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli teknisyenler ile çalışan Ataşehir Regal servisi sizlere 1 yıl garantili çözümler üretiyor. Onarım sırasında kullanılan parçalarına tamamı orijinal ve her biri garantilidir. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Regal buzdolabınız soğutmuyor mu? Motor değişimi, gaz şarjı, kart değişimi, timer değişimi gibi tüm Regal buzdolabı tamir işlemlerini yerinde yapıyoruz. Kusursuz bir Regal buzdolabı servisi için Ataşehir şubemizi şimdi arayın. Servisimiz ilçenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz onarım desteği veriyor.

Ataşehir Regal Klima Servisi

Regal Klima servisi, Ataşehir bölgesinde ikamet etmekte olan Regal tüketicilerine Regal klima servis, klima bakım, klima montaj ve klima de-montaj hizmetleri veriyor. Sektörün ve Ataşehir ilçesinin en köklü Regal klima tamircisi olarak bütün Regal klima tiplerini onarıyoruz. Uzman bir tamir için servisimizi hemen arayın. Firmamız 1 sene garantili Regal klima tamir hizmetleri veriyor.

Regal klimam koku yapıyor, nedendir? Klimalar genellikle yaz aylarında kullanıldığı için kış aylarında çalışmadan bekletilir. Bu sürede oluşan bakteriler ilk çalıştırmada yayılır ve ortamda kötü bir koku olur. Aynı zamanda bu koku sizi hasta edecek bir kokudur. Tüm bunlardan kurtulmak için yaza girmeden önce klimanıza ilaçlı bakım yaptırmanız gerekmektedir. Ataşehir Regal servisi olarak Regal klima modelleri için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz.

Regal marka tüm cihazların onarımını yapan firmamız Ataşehir ilçesinde de faaliyet göstermektedir. Yıllarını bu işe vermiş tekniker kadromuz ile tüm sorunları aynı gün içinde ve yerinde çözüyoruz. Regal marka cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilmesi için firmamızı arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.
Donanımlı servis araçlarımız ile tüm arızaları evinizde gideriyoruz. Firmamız arıza çağrılarını 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde karşılamaktadır. Garantili bir tamir hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ataşehir Regal Servisi

Telefon Numarası : 0216 527 62 72

Whatsapp : 0532 205 10 41

Adres : Kayışdağı Mahallesi Güler Sokak No : 16

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]