22 Kasım 2018

Küçükbakkalköy Regal Servisi

ile regalservisim

Küçükbakkalköy mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis ve montaj hizmetleri sunan firmamız arızaları aynı gün ve yerinde gideriyor. Kaliteli ve titiz bir Regal beyaz eşya servis hizmeti için Küçükbakkalköy Regal servisi şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Yıllardır bölgede faaliyet gösteren firmamız onarımları yerinde yapacak imkana sahiptir. Bu sayede cihazınızın arızası ne olursa olsun aynı gün ve yerinde gideriyoruz. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima ve elektrik süpürgesi gibi cihazları profesyonel bir şekilde yerinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun servisimizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz.

Regal marka bir çok cihaz üretilmektedir. Özellikle beyaz eşya cihazlarında en çok tercih edilen markalardan biri olan Regal’in çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı, hem şık tasarımlı hem de kalitelidir. Kolay kolay arıza vermeyen Regal beyaz eşyaların arızalanması durumunda bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Küçükbakkalköy’ün ve civarının en eski beyaz eşya servis firması olarak cihazınızın modeli ne olursa olsun yerinde onarım imkanları ile sorunlar en kısa sürede giderilir.

Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Regal beyaz eşya cihazları (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak) 1 yıl garantilidir. Garantili Regal beyaz eşya servisi için doğru adrestesiniz. Regal çamaşır makineniz sıkmaya geçmiyor, ses yapıyor, su akıtıyor gibi arızaları varsa Küçükbakkalköy şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bölgenin lider servisi olarak her zaman yanınızdayız. Küçükbakkalköy şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün ve yerinde onarım imkanları ile çözüm üreten servisimiz parça değişimlerini orijinal parçalar ile yapar ve değişen her bir parçanın 1 sene garantisi vardır.

Küçükbakkalköy Regal Çamaşır Makinesi Servisi

küçükbakkalköy regal servisi

Bölgede ikamet eden Regal çamaşır makinesi kullanıcılarına gün içinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Küçükbakkalköy Regal şubemiz bölgenin en eski tamir firmalarından biridir.

Regal bulaşık makinelerinde servis olarak en sık karşılaştığımız arıza su almamasıdır. Regal bulaşık makinelerinde bulunan su alma ventil ve bobinleri en ufak bir nemde ve su kaçırma da arızaya geçer. Bu durumda bizi arayarak yerinde tamir desteği alabilirsiniz. Regal bulaşık makinesi onarımı için tamir ortamının müsait olması gerekmektedir. Bu tarz arızalar için cihazın komple altı sökülür ve tamiri yapılır. Arızalı olduğu tespit edilen parçalar yerinde değişir ve montajı yapıldıktan sonra cihaz test edilir. Testte problem çıkarmayan cihaza 1 sene tamir garantisi verilir. 1 sene garantili Regal bulaşık makinesi servisi için şubemizden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Küçükbakkalköy Regal Servisi olarak Regal klima kullanıcıları için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Split tip klimaların tamiri için bizden destek talep edebilirsiniz. Klimanızın bakımı için aynı gün içinde geliyoruz. Tüm split klima (duvara asılı) modelleri yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Bakımda tüm petekler ilaçlı su ile temizlenir. Aksi taktirde peteklerde üreyen bakteriler ilk çalıştırmada havaya karışacaktır. Servis olarak en sık karşılaştığımız klima problemlerinden birisi kokudur. Bakteriler fan ile havaya püskürtüldüğünde ortama kötü bir koku yayılır. Bu kötü kokudan oda parfümü gibi aksesuarlar ile kurtulmanız mümkün değildir. Bunun yerinde klimanın bakımını yaptırmalısınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]