21 Kasım 2018

Koşuyolu Regal Servisi

ile regalservisim

Koşuyolu Regal Servisi, 0216 527 62 72, hizmet veren servisimiz güvenilir işin ehli teknisyen tarafından hizmet vermekteyiz. Regal marka çamaşır makinesi pompa motoru değişimi su boşaltmadığı zaman alt sağ taraf pompa kapağını sola çevirerek açıp kontrol sağlanması gerekmektedir. Aksi durum da tekrar su boşaltmıyorsa Koşuyolu Regal Servisi olarak teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilip pompa motorun değişmesi sağlanır. Koşuyolu Regal çamaşır makinesi kazanım dönmüyor şikayetler durumunda yapabileceklerimiz makinenize program verdiğiniz suyunu alıp bekliyorsa kapısını hafifçe bastırmanız gerekir. Temasızllık yapabilir, fazla çamaşır baskısından olma ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekir. Bunları yaptıktan sonra eğer çalışmıyorsa Regal Koşuyolu servisimiz gerekli ekipmanlarımızla Regal çamaşır makinenize motor kömürleri kontrol edilerek müdahalesi gerçekleştirilir.

çengelköy regal servisiKaliteli ve titiz bir Regal servis hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle Koşuyolu Regal Servisi firmamızı aramanız gerekmektedir. Servisimiz tüm arızaları yerinde giderecek ekipman ve yedek parçaya sahiptir. Profesyonel onarım hizmeti almak için bize dilerseniz sabit numaralarımızdan dilerseniz de Whatsapp hattımız üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Regal buzdolabı soğutmuyor, Regal buzdolabım ses yapıyor, Regal buzdolabım yeterli soğutmuyor, Regal buzdolabım alt taraf soğutmuyor, şikayetleri siz değerli müşterilerimizin yapabileceği tek şey var buzdolabının off tuşundan kapatıp veya fişini çekip  en az 48 saat kapatıp beklemeniz gerekir. Sorunun devam etmesi halinde Regal Koşuyolu servisimiz yerinde makineyi taşımadan hasar vermeden sorunu nokta atışla tespit edip onarımını yapmaktadır. Regal bulaşık makinesi sorunları makineniz yıkamaya başladıktan sonra 15/20 dakika sonra arızaya geçiyorsa basınç gurubu arızası veya basın switch arızası veriyor. Eğer hiç elektrik gelmiyorsa besleme yok veya elektronik kart arızası verir. Bu tür arızalar servisimizin müdahale etmesi gereken durumdur. Regal servis Koşuyolu, tercih etmeniz gerekir. Erken müdahale  edilmesi için Regal Koşuyolu servisimiz gün içerisinde zaman kaybı yaşamadan siz değerli müşterilerimiz hizmet alabilirsiniz.

Regal klima servisimiz soğutma ve ısıtma konusunda deneyimli ekip donanım ekipmanlarla müdahale etmektedir. Regal klima bakımlarımız klima ilaçlanması klima gaz kontrolü genel temizliği yapılmaktadır. Koşuyolu Regal servisimiz mevsimsel kampanyamız mevcuttur (örnek) klima bakım kombi bakım buzdolabı bakım bulaşık makinesi bakım çamaşır makinesi bakım kampanyalar öncesi siz değerli müşterilerimiz sitemiz tarafından bilgilendirilecektir. Kampanyalardan yararlanmak istemeniz taktirde şirketimizden mail yoluyla hizmet alabilirsiniz.

Regal küçük ev aletlerinden Regal elektrik süpürgeleri için tamir hizmeti sunuyoruz. Çekmeyen, ses yapan, koku yapan tüm Regal elektrik süpürgeleri için aynı gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Kaliteli ve 1 yıl garantili Regal elektrik süpürgesi onarımı için Koşuyolu şubemizi hemen şimdi arayın.

Koşuyolu Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde onarımını yapıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, alt bölmesi soğutmayan Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için Koşuyolu şubemizi şimdi arayın. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Koşuyolu Regal buzdolabı servisi için bizi şimdi arayın.

Regal Servis Ara, 0216 527 62 72

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]