12 Eylül 2021

Göztepe Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Göztepe buzdolabı servisi, marka ve model ayırt etmeksizin buzdolabı onarım hizmetleri veriyor. Yaşadığınız buzdolabı arızalarına kısa sürede ve kalıcı çözümler üretmek için bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ve uzman teknisyenler ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Buzdolabı tamiri konusunda son derece tecrübeli ustalar ile çalışıyoruz. Servisimizde çözülemeyecek hiç bir arıza yoktur. Bizlerin tek amacı arızaları uygun fiyata tamir edebilmek. Bu yüzden sizlerin yapması gereken herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ertelememeniz. İhmal etmeniz arızanın dolayısıyla masrafın büyümesine neden olacaktır.

Bosch Buzdolabı Servisi

Nadiren arıza vermesi ile bilinen Bosch buzdolabı modelleri maalesef artık bu ayrıcalıklarını kaybediyor. Son yıllarda kronik denecek kadar soğutma problemi çıkartan buzdolabı modellerinin tamamı için tamir hizmeti veriyoruz. Bosch buzdolabı tamiri için dilediğiniz zaman Göztepe buzdolabı servisi firmamızı arayabilirsiniz. Buzdolabı tamircisi olarak yıllardır Kadıköy ilçesinde onarım desteği veren firmamız tüm onarımlara 1 yıl garanti veriyor.

Servis olarak tüm arızaları yerinde çözmek gibi bir hedefimiz var. Bu hedef doğrultusunda donanımlı servis araçlarımızı daha güçlendirdik ve motor değişim işlerini de yerinde yapmaya başladık. Bosch buzdolabınızın arızalı parçası motoru ise korkmanıza gerek yok. Tüm bu işlemleri yerinde yapacak donanıma sahibiz.