17 Haziran 2021

Taşdelen Ariston Servisi

ile regalservisim

Taşdelen Ariston servisi, Çekmeköy ilçesinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Ariston servis için Taşdelen servisimizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede Ariston cihazların tüm arızaları için yerinde çözümler üretiyoruz.

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, temiz yıkamayan, su boşaltmayan tüm Ariston cihazların onarımı için Taşdelen servisimizi arayabilirsiniz. Arızaların tamamını yerinde gideriyor ve yaptığımız onarımlara, değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın suyunu aldıktan sonra hataya girmesi ve yıkama yapmamasıdır. Bir çok sebebi olan bu arızanın çözümünü yerinde yapıyoruz. Elinizde bulaşık yıkamak istemiyorsanız Taşdelen Ariston servisi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. İşinin ehli kadromuz ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Tamirini yaptığımız Ariston bulaşık makinelerinize 1 yıl garanti veriyoruz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Taşdelen Ariston servisi olarak sizden gelen onarım taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hızlı bir onarım için yapmanız gereken firmamızı aramak. Eski yeni tüm Ariston buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun asla taşımıyor, yerinde onarım yapıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]