1 Mart 2022

Sultanbeyli İndesit Servisi

ile regalservisim

Sultanbeyli İndesit servisi, İndesit kullanıcıları için servis desteği veriyor. Eski yeni tüm modellerin tamir, bakım ve montajı için dilediğiniz zaman Sultanbeyli şubemizi arayabilirsiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olan Sultanbeyli şubemiz yaptığı onarımlara ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyor. Eski yeni tüm İndesit cihazların onarımı için servis desteği veriyoruz.

Sultanbeyli İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

sultanbeyli indesit servisi

Çalışmayan İndesit çamaşır makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olan Sultanbeyli İndesit servisi, sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyor. Kaliteli bir tamir desteği almak istiyorsanız doğru şubedesiniz. Yıllardır Sultanbeyli ilçesinde iş yeri sahibiyiz ve bugüne kadar hiç şikayet almadık. Sorun ne ise yerinde çözme taraftarıyız ve hiç bir zaman cihaz taşıma huyumuz olmadı. İndesit çamaşır makinesi su boşaltmıyor, sıkma yapmıyor, temiz yıkamıyor diyorsanız hemen arayın.

İndesit çamaşır makinesi su boşaltmıyorsa;
En sık görülen bu arıza için servis çağırmadan önce cihazın sağ alt kısmından pompa temizliği yapmalısınız. Elbette bunun için önce cihazın elektrik bağlantısı kesilmeli yani fişi çekilmelidir. Pompadan pislik çıkmaz ise çok fazla uğraşmadan servis çağırabilirsiniz. Aksi halde pompa ağzına ve pervanesine zarar verebilirsiniz.

Sultanbeyli İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizde teknik bir arıza var ise gün içinde kurtulabilirsiniz. Yıllardır Sultanbeyli ilçesinde onarım hizmetleri veren firmamızda tüm modellerin tamiri yapılmaktadır. Arızalı cihazların tamamı için Sultanbeyli İndesit servisi arayarak tamir ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Tüm İndesit modelleri için onarımda sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Garantili İndesit bulaşık makinesi onarımı için hemen arayın.

İndesit Servis Şubeleri

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]