20 Kasım 2019

Kadıköy İndesit Servisi

ile regalservisim

İndesit, 1975’ten beri beyaz eşya üreten İtalya kökenli bir firmadır. Genel olarak ev aletleri üreten firmanın ülkemizde de fabrikası mevcuttur. Geniş bir teknik servis ağına sahip olan firma oldukça kaliteli ürünler üretiyor.

  • Kadıköy İndesit Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kadıköy İndesit Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kadıköy İndesit Buzdolabı Servisi

Biz de Kadıköy İndesit Servisi olarak Kadıköy ve çevresinde hizmet veriyoruz. Kadıköy ve çevresinde İndesit marka beyaz eşyası olan herkese hizmet veriyoruz. İndesit yetkili servisi değiliz ancak tüm ustalarımız İndesit ürünleri tamirinde uzman kişilerdir.

Kadıköy İndesit Buzdolabı Servisi

Sektörün en modern tamir firmalarından biri olan Kadıköy ofisimiz arızalara yerinde çözüyor. Kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kadıköy İndesit servisi her bölümü için en yetenekli ustaları ile servis desteği vermektedir. Bu sayede arızaların tamamı için taşımadan çözüm üretebiliyoruz. İndesit buzdolabı soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor ise bu arızaları yerinde çözebiliriz.

İndesit Kadıköy Teknik Destek

Kadıköy İndesit Servisi olarak tamir, bakım ve kurulum desteği veriyoruz. İndesit marka beyaz eşyaların kurulumunu yapıyoruz. Garanti süresi geçmiş olan İndesit beyaz eşyaların onarım işlemlerini yapıyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre bu beyaz eşyaların rutin bakımlarını da gerçekleştiriyoruz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi tüm ustalarımız İndesit marka beyaz eşyaların tümü üzerinde yüksek teknik bilgiye sahiptir. Her türlü eşyaya hakim olarak tamir işlemlerini en kısa sürede yapıyorlar. Bu işlemleri kısa zamanda yapmalarının yanı sıra tamir ya da kurulum fiyatlarımız oldukça uygundur. Müşterilerimiz hiçbir zaman fahiş onarım fiyatlarıyla karşılaşmıyor.

Kadıköy’de Her Gün İndesit Servis Desteği

Kadıköy ve civarında hizmet veriyoruz ve haftanın yedi günü de açığız. Müşterilerimiz eşyaları bozulduğu zaman haftanın her gününde bizleri arayarak tamirat işlerini halledebilirler. Kadıköy İndesit Servisi olarak hizmetlerimizle alakalı bazı bilgilere yer verelim.

  • Haftanın yedi günü açık olup gece vakti hariç her zaman hizmet veriyoruz.
  • Tamirat işlemlerimizde kullandığımız yedek parçalarımız her zaman orijinal parçalardır.
  • Ustalarımız deneyimli ve ruhsatlı ustalar olup herhangi bir güven sorunu yaşanmıyor.

Bu gibi hizmetlerimizle Kadıköy’de ucuza beyaz eşya tamiratı sağlayan servislerden biriyiz. Acıbadem ve Bostancı’da şubelerimiz olup müşterilerimizin isteklerine en kısa zamanda müdahale ediyoruz.

Hizmetlerimiz arasında yalnızca tamirat ve kurulum olmayıp aynı zamanda bakım da bulunmaktadır. Beyaz eşyaların her türlü bakım işlemlerini sağlıyoruz. Beyaz eşyaların bakımlarını yaparak daha sonra tamirat sorunları çıkarmalarını engelliyoruz. Beyaz eşyaların garanti süreleri zamanla bitiyor. Bundan sonra yetkili servis fahiş fiyatlar çıkarabiliyor. Biz ise her türlü bakımı oldukça ucuza yapıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]