7 Eylül 2021

Suadiye Alarko Servisi

ile regalservisim

Suadiye Alarko servisi, Alarko kombi ve klima kullanıcıları için servis desteği veriyor. Arızalı Alarko cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilmesini istiyorsanız bizi hemen arayın. Sizlerden gelen arıza bildirimlerine en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Profesyonel teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Cihazlarınız ne zaman arızalanırsa bizi o zaman arayabilirsiniz.

Suadiye Alarko Kombi Servisi

Kombi tamirinde uzman teknisyen kadrosu ile siz Kadıköy ilçesinde ikamet edenlere yerinde onarım hizmetleri veren Suadiye Alarko servisi haftanın 7 günü yanınızda. Alarko kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya hiç çalışmıyor ise bizi hemen arayın. Şubemiz sizlerden gelen çağrılara en kısa sürede cevap veriyor. Profesyonel kombici ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede işlemleri kolaylıkla yapabiliyoruz. Kalıcı onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Suadiye Alarko Klima Servisi

Alarko klima kullanıcılarına gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızalı Alarko klimanızı gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Yaşadığınız klima arızalarının kısa sürede çözülmesini istiyorsanız servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]