20 Ağustos 2019

Maltepe Alarko Servisi

ile regalservisim

Konusunda uzman teknisyenleri ile Alarko kombi ve klima kullanıcılarına tamir, bakım hizmetleri veren Maltepe Alarko servisi 1 yıl garantili işlem yapıyor. Profesyonel bir onarım ve garanti için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Alarko cihazlarınız için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Maltepe ilçesi ve civar ilçelere en hızlı şekilde servis yönlendiriyoruz. Altıntepe merkezli şubemiz sabah erken saatlerden itibaren haftanın 6 günü onarım hizmeti veriyor. 

Maltepe Alarko Kombi Servisi

Alarko kombinizin tüm sorunları için tek numara 0216 527 62 72 Maltepe Alarko servisi şube numarasıdır. Maltepe şubemizdeki kombi teknisyenlerinin her biri işinin ehli ve tecrübeli ustalardır. Arızası ne olursa olsun tüm modellerin onarımı taşınmadan yerinde yapılır. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Alarko kombinizi yerinde tamir ediyoruz. Tüm teknik onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Alarko kombi servisi için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Haftanın 6 günü kombi tamir hizmeti veren firmamıza 7/24 telefon edebilirsiniz. 

Alarko kombiler diğer tüm kombi markaları gibi düzenli olarak bakımı yapılması gereken kombilerdir. Sürekli olarak sıcak su üreten ve sisteme sıcak suyu gönderen bu sistem zamanla tıkanır ve kombi ayarları gevşer. Bu durumda cihaz geç ateşleme yapar, sıcak suyu sürekli olarak veremez veya peteklerin tamamını ısıtamaz. Tüm bu sorunların önüne geçmek ve kombinin ömrünü uzatmak için periyodik bakım işlemi gerekir. Profesyonel bir Alarko kombi bakım hizmeti almak isteyen Maltepe ilçe sakinleri Maltepe Alarko servisi arayarak kombi bakım talebinde bulunabilirler. 

Maltepe Alarko Klima Servisi

Tüm split klima modelleri için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klimanızı monte ettirmek veya halen kullanımda olan klimanızın sökümü için Maltepe Alarko klima servisi arayarak aynı gün içinde çözüm alabilirsiniz. Alarko klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya koku yayıyorsa bizi arayarak pratik çözümlere ekonomik fiyatlara kavuşabilirsiniz. İlçedeki en eski teknik servislerden biri olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. İmkanlarımız dahilinde arızaların %100’ünü yerinde tamir ediyoruz. Alarko klimanızın periyodik bakımını Maltepe şubemizde yaptırabilirsiniz. Titiz ve kaliteli bir Alarko servis için kesinlikle doğru adrestesiniz. Petek temizliği, gaz şarjı, drenaj hortum montajı ve klima kumanda, filtresi için hemen arayın. Tüm işlemleri en hızlı şekilde yerinde yapan servisimiz tüm Alarko klima onarımlarına 1 sene garanti veriyor. Klima bakım ve montaj işlemlerine garanti verilmez. 

Maltepe Alarko servisimiz haftanın 7 günü çalışan çağrı merkezi ile sizden gelen servis taleplerini kesintisiz bir şekilde cevaplıyor. Profesyonel çağrı ekibi ile en hızlı ve doğru şekilde servis yönlendirmesi yapıyoruz. Bu sayede tek serviste cihazın tüm sorunlarını yerinde çözüyoruz. Servisimizi arayıp arıza bildiriminde bulunurken lütfen cihazın garantisi ve model numarasını kontrol edin. Özel servis olarak hizmet veren firmamız garanti süresi bitmiş Alarko cihazlara destek veriyor. Tüm kombi ve klima modelleri için yapılan onarımlar, değiştirilen orijinal yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Garanti süresi işlem bitiminde başlar ve size garanti evrakları teslim edilir. Garanti süresi içinde arızalanan Alarko cihazınız için en hızlı şekilde servis yönlendiriyoruz. Pratik ve ekonomik Alarko servisi için Maltepe şubemizi hemen arayın. Telefonlarımız kesinlikle meşgul çalmaz. Arama imkanı olmayan Alarko kullanıcıları için şubemizin Whatsapp numarası : 0532 205 10 41

Alarko Klima Bakımı

Her klimada olduğu gibi Alarko klimalarda da bakım şarttır. Periyodik bakımı yapılmayan Alarko klimalar çok uzun ömürlü olmaz, etrafa koku yayabilir veya hiç soğutmaz. Peki en uygun fiyata en kaliteli bakımı nasıl yaptıracaksınız? Maltepe Alarko servisi olarak tüm modellerin filtre, gaz ve sensörlerine sahibiz. Eski yeni tüm modellerin periyodik bakımı ve temizliği için Maltepe servisimizi arayarak aynı gün içinde bakım desteği alabilirsiniz.

  • Maltepe alarko servisi
  • Küçükyalı alarko servisi
  • İdealtepe alarko servisi
  • Altayçeşme alarko servisi
  • Aydınevler alarko servisi
  • Girne mahallesi alarko servisi
  • Zümrütevler alarko servisi
  • Cevizli alarko servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]