19 Ağustos 2019

Erenköy Arçelik Servisi

ile regalservisim

Erenköy Arçelik servisi, bölgede ikamet eden Arçelik kullanıcılarına aynı gün içinde ve yerinde servis hizmeti sunuyor. Arçelik cihazlarınızı aynı gün içinde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için Erenköy servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm işlemlere ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Arçelik servisi için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Arçelik markası, ülkemizde güven duyulan ve beyaz eşya alımlarında sıklıkla tercih edilen bir markadır. Ancak bazen tüketiciler hatalı kullanım ya da benzer bazı nedenlerden dolayı bu marka ürünlerde de arıza ve bozulmalar deneyimlemektedir. Erenköy Arçelik Servisi, arızalanan, bozulan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınız için yerinde onarım hizmeti sunmaktadır. Beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan beyaz eşya arızaları gündelik hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Bozulan yiyecekler, biriken çamaşır ve bulaşıklar istemediğimiz görüntülerdir. Bunun yanında, bazı müşterilerimiz bizi aramadan önce arızayı kendileri gidermeye çalışmaktadır. Bu tavsiye edilen bir yol değildir. Çünkü gelişen teknoloji beyaz eşya sektöründe akıllı ve hassas cihazlar üretmeye başlamıştır. Bilinçsizce, alelacele tamir işlemi gerçekleştirmeye çalışmak hasarı daha da büyütebilmektedir. Bu da zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Uzun vadede düşünüldüğünde daha büyük zararlar ortaya çıkarabilmektedir. Erenköy Arçelik Servisi, sizler için vardır ve ekonomik, profesyonel çözümler üretmektedir. Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek bizim temel ilkelerimizdir. Ayrıca yerinde onarım yapmaktayız.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Ülkemizdeki en kaliteli buzdolabı modellerini üreten Arçelik’in tüm cihazları için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan Arçelik buzdolabı modelleri için hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Modeli ne olursa olsun onarım yaptırmak için Erenköy Arçelik servisi hemen arayın.

Neden Erenköy Arçelik Servisi?

Erenköy Arçelik Servisi, merkezi Erenköy’de bulunan ve hizmet bölgesinde tanımlanan civar semtlere de hizmet götüren bir bakım onarım servisidir. Verdiği üstün kaliteli hizmetten dolayı müşterilerimizden gelen talepler günden güne artmakta, bu da bizi oldukça memnun etmektedir. Beyaz eşya onarım hizmeti önemsenmesi gereken bir iştir. Firmamız bütün beyaz eşya arızalarınızı titizlikle gidermektedir. Hem de bunu kısa süre içinde yapmaktadır. Beyaz eşya arızaları günlük hayatı bir çıkmaza sokmaktadır. Eğer bir an önce onarım sağlanmazsa hayat bir kabusa dönmektedir. Üstelik günümüzde artık cihazlar akıllı ve hassas olduğu için bu işin uzman ellerce yapılması gerekmektedir. Firmamız alanında uzman, deneyimli ekiplerle çalışmaktadır. Yerinde onarım hizmetiyle sizleri yerinizde ziyaret ederek, arızalarınızı gidermektedir. Erenköy Arçelik Servisi, yerinde onarım hizmetiyle sizi özel bir durum olmadıkça herhangi bir servis noktasında bekletmez. Size profesyonel ve hesaplı çözümler sunar. Arızaların yenilenmemesi için bütün önlemleri alır. Arçelik markasının çağrıştırdığı güven, kalite ve tercih edilirliği hizmetlerine yansıtır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef alır. 

Erenköy Arçelik Servisi İletişim

Beyaz eşyalarınızın birdenbire arızalanması elbette istenmeyen bir durumdur. Arızalanan beyaz eşyalarınız gündelik hayatınızın aksamasına neden olur. Çamaşır ve bulaşık yığınlarını, bozulmuş ve çürümüş yiyecekleri düşünmek bile ürkütücüdür. Yaz aylarında bozulan, artık çalışmaz olan klimanıza ne demeli! Durum daha da kötüye gitmeden önce hemen bir çözüm bulmalısınız. Erenköy Arçelik Servisi size daima ekonomik ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Arızayı kendiniz gidermeye çalışmayın. Bu kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Sizlere zaman ve para kaybı olarak dönecek, sizi uzun vadede daha büyük bir zarara sokacaktır. Peki böyle bir durumda kaldığınızda ne yapmalısınız? Hemen bizlere ulaşın, arızanızı yerinde giderelim. Üstelik çok kısa bir süre içinde. Müşteri memnuniyeti bizim olmazsa olmaz ilkelerimizdendir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefimizi bugüne kadar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu yüzden bizlere ulaşabilmeniz için bir telefon hattı bulundurmaktayız. Telefon hattı numarası sitemizde bulunan iletişim bilgileri bölümünde bulunmaktadır. Hemen verilen telefon numarasından bizlere ulaşın ve bir arıza kaydı oluşturun. Deneyimli ekiplerimiz en kısa sürede size döneceklerdir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]