21 Kasım 2018

Göztepe Vestel Servisi

ile regalservisim

Vestel kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunan Göztepe Vestel Servisi, uzman teknisyenleri ile arızalara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Profesyonel ve kaliteli bir Vestel servis hizmeti istiyorsanız bizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz tüm modellerin yerinde çözecek ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi, klima ve elektrik süpürgelerini aynı gün tamir ediyoruz. Profesyonel ve titiz bir kaliteli onarım hizmeti için bizi şimdi arayın. Göztepe Vestel Servisi, birden fazla modelin yedek parçasını araçlarında bulundurmakta. Vestel cihazınız arızalandığında servis talebinde bulunurken model belirtmeniz yararınıza olacaktır. Kaliteli ve 1 yıl garantili Vestel servis için hemen şimdi arayın.

Göztepe Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı servisi, tüm Vestel buzdolabı modellerinin arızalarını yerinde tamir ediyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Vestel buzdolabı cihazlarınız 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere 1 yıl garantili buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Profesyonel bir Vestel servis hizmeti için kesinlikle Göztepe Vestel şubemizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Vestel buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın ses yapmasıdır. Vestel buzdolabı modellerinde 2 adet fan bulunur. İç fan ve dış fan ses arızalarında fan değişimi yapılır. 1 yıl garantili Vestel buzdolabı fan değişimi için Göztepe şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Soğutma problemi en az olan markalardan biridir Vestel. Fakat her cihaz elbette sorun çıkartacaktır. Vestel buzdolabınızın size yaşattığı arızalar için Göztepe Vestel servisi dilediğiniz zaman arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Firmamızda tüm Vestel dolapların orijinal yedek parçaları mevcuttur. Bu sayede dolabınız ne kadar eski olursa olsun tamirini yapabiliyoruz.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Çamaşır makineniz ses yapıyor veya su akıtıyor ise bu arızaların hepsi yerinde yapılır. Vestel çamaşır makinenizin ses arızası kazan rulmanlarından kaynaklanıyorsa bunun için atölyeye alınması gerekebilir. Atölyeye alınan Vestel çamaşır makinenizin rulman, keçe değişir. Rulman yatakları tornada düzeltilir. Tekrar toplanır ve 1 yıl garantili olarak size teslim edilir. Vestel bulaşık makineniz temiz yıkamıyorsa bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti talep edebilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi kapaktan su akıtıyorsa fıskiye ve kapak yayları kontrolü yapılır. Vestel bulaşık makinenizin tamiri 1 yıl garantili olarak yapılır.

Vestel klima modelleri için periyodik bakım ve teknik servis hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Vestel klima servis hizmeti için bizi arayarak servis ve bakım talep edebilirsiniz. Split tip klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımları sağlığınız için çok önemlidir. Soğuk, sıcak hava değişiminden dolayı peteklerde bakteri oluşur ve bu bakteriler ilk çalıştırmada fan ile üflenir. Kaliteli ve titiz bir Split klima bakım için bizi şimdi arayın. Tüm bakımlar detaylı bir şekilde ve uzmanlıkla yapılır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]