18 Kasım 2018

Beykoz Altus Servisi

ile regalservisim

Beykoz Altus Servisi

Altus beyaz eşya servisi olarak Beykoz’da faaliyet gösteren servisimiz uzman kadrosu ile bozulan cihazlarınızın tamirini aynı gün içinde ve yerinde yapıyor. Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi, klima ve elektrik süpürgesi cihazlarının tamiri için Beykoz şubemizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilir aynı gün içerisinde kaliteli hizmet alabilirsiniz. Üstelik firmamız 1 yıl süresince de yapılan tamirin garantisini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca firmamız sizlere beyaz eşya tamirinin yanında bakım, onarım, montaj ve ocak dönüşümü gibi hizmetler de vermektedir. Siz de evlerin olmazsa olmazı olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, klima gibi beyaz eşyalarınızın tamirinde de kaliteli ve garantili hizmet almak istiyorsanız şubemizi aramanız yeterli olmaktadır.

Beykoz Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Arızalı Altus çamaşır makinesi modellerini en hızlı şekilde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için doğru yerdesiniz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile haftanın her günü yanınızdayız. Profesyonel çözüm arıyorsanız tek yapmanız gereken Beykoz Altus servisi şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak.

Altus çamaşır makinelerinde en çok görülen arızalar:

  • Ses yapıyor
  • Su akıtıyor
  • Su boşaltmıyor
  • Çamaşırları yırtıyor

Tüm bu arızaların aynı gün içinde tamiri için Beykoz Altus Servisi firmamızı arayarak servis yazdırmanız yeterli olacaktır. Altus çamaşır makinenizin tüm arızaları 1 yıl garantili olarak giderilir. Ayrıca değişmesi gereken yedek parçaların da 1 sene garantisi olur. Garanti dahilinde iken tekrar arızalanan Altus çamaşır makinelerinize ücretsiz olarak teknik servis hizmeti sunulur.

Altus firmasına ait en çok satışı yapılan beyaz eşya cihazı elbette buzdolabıdır. Gerek tasarımı gerekse kalitesi ile özellikle İstanbul Anadolu Yakasının en çok tercih edilen markalarından biri olan Altus buzdolapları için yerinde onarım yapıyoruz. Profesyonel soğutma teknisyenleri ile tüm Altus buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahip firmamız sorunları yerinde gideriyor. Buzdolabınız ile ilgili teknik sorunları dilediğiniz zaman şubemizi arayarak danışabilirsiniz.

Altus fırın ve ocak modelleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Altus fırınınıza dair tüm teknik arızaları bizimle paylaşarak aynı gün tamirini yaptırabilirsiniz. Ayrıca Altus fırınlar için dönüşüm hizmetleri de sunuyoruz. Altus ocaklar için tamir değil sadece dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]