7 Ocak 2020

Ümraniye Altus Servisi

ile regalservisim

Tüm ev ve iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyaların onarım ve bakımını üstlenen uzman ekibimiz uygun fiyatları ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ümraniye Altus Servisi ile her zaman bu markanın takipçisi olarak yanınızda olmaya çalışmaktayız. Her türlü bakım ve tamirde profesyonelliğimiz ön planda olup gereken detaylar online sitemizde yer almaktadır. Beyaz eşyaların tüm farklı çeşitlerinin onarımı ve periyodik bakımını yaparak yanınızda olmaya çalışmaktayız. Altus servisi olarak 7 gün 24 saat aktif olmaya devam etmekteyiz. Ümraniye Altus servisi olarak tüm hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam ediyor.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun onarım yerinde yapılır. Çoğu firma motor ve gaz arızalarında dolabı atölyeye almayı tercih ediyor. Fakat biz Ümraniye Altus servisi olarak yapılacak onarımların tamamı için gerekli olan yedek parçaları ve yardımcı teknik ekipmanları araçlarımızda taşıyoruz. Bu imkanlara bir de tecrübeli ustalar eklenince onarımlar yerinde yapılır hale geliyor. Üstelik yerinde onarım daha ekonomik ve daha hızlıdır. Bu sayede hem tasarruf eder hem de yiyeceklerinizi çöp olmasına engel olursunuz.

Altus Marka Beyaz Eşyalarda Kolay Onarım

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve ocak beyaz eşyaların tamiri kesintisiz olarak uzman ekip tarafından ilgilenip yapılmaktadır. Ümraniye Altus servisi olarak tüm hizmet ve detaylarımıza tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ümraniye’de Altus marka beyaz eşya kullanan tüm müşterilerimiz bize her ihtiyaç duyduklarında ulaşabilirler. Tüm Altus marka beyaz eşyaların onarım ve bakımı en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Peşin ve kredi kartına taksit fırsatlarıyla bozulan tüm elektronik makinelerin onarımı tarafımızca yapılmaktadır.

Ümraniye Altus Servisinde Kalite Ve Özen

Ümraniye Altus servisi için hemen iletişime geçebilirsiniz. Altus marka beyaz eşya bakım ve tamiri profesyonel ekip tarafından belli sistem doğrultusunda ilerlemektedir. Ülkemizde en çok kullanılan beyaz eşya markası olan Altus sayesinde tüm servis imkânı da tarafımızca karşılanmaktadır. Günlük yaşamda hayatı kolaylaştırmak adına kullanılan her beyaz eşyanın tamiri istenildiğinde en kısa sürede yapılarak teslim edilmektedir. Güvenli bir adres olarak her daim yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Tüm firma olarak tüm çalışmalarımız belli kurallar doğrultusunda yapılmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Bakım ve Onarım

Her bütçeye uygun Altus Marka beyaz eşyaların tamir ve bakımı da oldukça uygun fiyat aralıklarıyla yapılmaktadır. Ümraniye Altus servisinden istediğiniz an destek alabilmek için online siteye erişim sağlayabilirsiniz.

  • İlgili firmaya resmi olarak giriş yapmak
  • Ürün ve hizmetlerini incelemek
  • Randevu almak
  • Tüm bu işlemler en kısa sürede yapılarak teslim edilmektedir.