3 Ocak 2020

Armağanevler Vestel Servisi

ile regalservisim

Yaşam kalitesini maksimum seviyeye çıkaran, şehir hayatında her evde bulunması gereken beyaz eşyalar, profesyonel tamir ekibi olmadan kullanım kalitesine ulaşamaz. Bu kural sadece beyaz eşya için geçerli değildir. Bütün cihazlar ve makineler için servis olmazsa olmazdır. Armağanevler Vestel servisi şubesi olarak tüm Ümraniye ilçesi geneline teknik servis desteği veriyoruz.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Firmamız, beyaz eşyalar için gerekli olan profesyonel Armağanevler Vestel servisi hizmetini, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli servis ekiplerimiz, istediğiniz zaman adresinize gelmektedir. Şirketimiz, acil durumlarda, evinize en yakın servis aracını yönlendirmektedir.

Vestel Buzdolabı Servisi

Tamir ve bakım işlemi için müsait değilseniz, sizin için en uygun zamana randevu verilmektedir. Firmamız randevu verirken, iletişim, kimlik, adres ve cihaz bilgilerini almaktadır. Armağanevler Vestel servisi için aradığınız etkili servis hizmeti için bizi aramanız yeterlidir.

Vestel Klima Servisi

Teknik açıdan istenilen seviyede olan servis elemanlarımız, bu işi meslek edinmiştir.

Armağanevler Vestel servisi ekibimizin genel özellikleri şu şekildedir:

  1. Elemanlarımız sertifikalıdır ve gerekli bütün belgelere sahiptir.
  2. İşini seven ve işini meslek edinmiş kişilerden oluşan servis ekibimiz, günün her saatinde hizmet vermektedir.
  3. Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti, servis elemanlarımızın çalışma prensibini oluşturmaktadır.
  4. Zamanında adresinize ulaşan servisimiz, zamanında iş teslimatı gerçekleştirmektedir.
  5. Sizin onayınız olmadan her hangi bir işlem yapmayan servisimiz, cihazları oldukları yerde tamir etmektedir.

Bu işten anlamayan ve yeterli tecrübeye sahip olmayan kişileri servis ekibimize almıyoruz. Hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkarmak için her zaman profesyonellerle çalışıyoruz.

Servis Ekibimiz Tecrübelidir

Son model veya çok değerli beyaz eşyalarınız arıza yaptığında, güvenilir ve işin ehli servis ekiplerine ihtiyaç duyarsınız. Firmamız, bu konuda aradığınız çözüm seçeneklerini kapınıza getirmektedir.

Tamir işleminde şu sıra takip edilmektedir:

  1. İlk aşamada cihaz kontrolü yapılmaktadır. Yani cihazın arızası kontrol edilmektedir. Ayrıca ev sahibinde arızanın hikayesi dinlenmektedir.
  2. Cihazın çalıştırılması ve kontrol işleminin ardından bakım listesi oluşturulmaktadır. Bakım listesinin ardından gerekli yedek parçalar da listeye eklenmektedir.
  3. Bütün bakım, onarım ve montaj işlemleri, müşteri onayı olmadan gerçekleşmektedir.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]