30 Aralık 2019

Altunizade Vestel Servisi

ile regalservisim

Altunizade Vestel servisi, Üsküdar ilçesinin en eski tamir firmalarından biridir. Yıllardır beyaz eşya ve klima onarım hizmetleri sunan firmamız sorunları yerinde çözecek tecrübeli ustalar ile çalışmaktadır. Donanımlı servis araçlarımız ve eksiksiz ekipmanlarımız ile sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Vestel teknik servis için hemen arayın.

Servis ihtiyacınızı karşılayacak doğru ve güvenilir firmaların bulunması konusu en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü servis hizmeti veren firmalar beyaz eşyalarınıza ne kadar kıymet gösterip onarımlarını gerçekleştirirler o kadar kalite de hizmet görülür. Beyaz eşyaların uzun süreli kullanımı adına kesinlikle itinalı çalışma ve bilgi birikimi ile hareket edilmelidir. Bu önemli hassas noktanın farkında olan Altunizade Vestel servisi olarak bizler, evinizin tüm beyaz eşyalarına gereken değeri en iyi şekilde gösteriyoruz. Bu konuda oldukça hassas ve dikkatli olan firmamız, özenli çalışma göstererek güvenli iş ortamında hizmetlerini sunmaktadır.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyorsa yapmanız gereken tek şey cihazın elektrik bağlantılarını kontrol etmektir. Eğer elektrik aksamında sorun yoksa cihazın kontrolü için servis talebinde bulunmanız en doğrusu olacaktır. İşinizi ihmal etmeden ve arızanın büyümesine sebebiyet vermeden hızlı çözüm için Altunizade şubemizi hemen arayın.

Profesyonel Hizmet

Firmamızın bünyesinde bulunan tüm çalışanlarımız işini bilen ve tecrübeye sahip olarak işlerine hakim olan kişilerdir. Bu profesyonellik ile birlikte doğru işler ifa ederek müşteri memnuniyeti bakımından büyük pozitif düşünceler elde ediyoruz. Onarım ve bakım hususunda büyük dikkat göstererek işlerini en iyi şekilde gerçekleştiren çalışanlarımız, itinalı çalışmaları ile profesyonelliklerini her zaman gösterecekler. Bu şekilde doğru adımlar izlenerek doğru işler gerçekleştirilmektedir.

​​​​​​Güvenilir Ustalar

Profesyonellik ile birlikte gelen doğru hizmet ile birlikte güvenilir olma konusunda her zaman çabalarımızı gösteriyoruz. Altunizade Vestel servisi olduğumuzun farkında olarak kaliteli çalışma ile birlikte güvenilir bir firma adı altında sizlere en güzel bakım ve tamirat hizmetini veriyoruz.

Tamirat Konusunda Titiz Çalışma

Kaliteli işler titiz çalışma ile meydana gelir düşüncesi ile birlikte hareket eden Altunizade Vestel servisi olarak, kıymetli eşyalarınızı en iyi biçimde eski halinden daha iyi olmasını sağlıyoruz.

  • Çamaşır makinesi
  • Ocak
  • Fırın
  • Bulaşık makinesi
  • Kurutma makinesi
  • Derin dondurucu

Gibi evin gerekli ve değerli olan beyaz eşyaları için kaliteli firma olarak tamiratlarını gerçekleştiriyoruz.

Kalite Farkımız ile Markamız

Vestel markasının büyüklüğünü bilerek hareketlerimizi en titiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Bize olan güveni hiç bir zaman kırmayarak tüm tamirat ve bakım işlerimizi temiz çalışma ortamında gerçekleştiriyoruz. Böylece tüm beyaz eşyalarınız en iyi onarımı görerek eskisi gibi kaliteli çalışma gösteriyor. Kıymet verdiğiniz tüm beyaz eşyalarınıza aynı şekilde bizler de sizlerin verdiği kıymeti göstererek, firmamızın kalite farkını her zaman gösteriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]