28 Aralık 2019

Altunizade Arçelik Servisi

ile regalservisim

Arçelik ürünleri, uzun yıllar boyunca oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünler olarak üretilmektedir. Buna rağmen bazı zamanlar istenmeyen durumlar da meydana gelmektedir. Herhangi bir Arçelik cihazlarınızda olası oluşabilecek tüm arıza durumlarında Altunizade Arçelik Servisi olarak bizler sizlere hizmet vermekteyiz.

Alanımızda uzman ekip ve TSE belgeli profesyonel çalışanlarımız ile tüm sorunlarınızı çözmek için Altunizede Arçelik servisi olarak daima buradayız. Bizlere telefon numaralarımızdan da kolaylıkla ulaşabilir, arıza durumlarında tek tıkla çağırabilirsiniz.

Altunize Arçelik Servisi Hizmetleri

Arçelik ürünleri her ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü olsa da bazen beklenmedik arıza durumları ortaya çıkmaktadır. Servis hizmeti yaptığımız Arçelik beyaz eşya ürünleri şunlardır;

  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Kurutma Makinesi
  • Buzdolabı
  • Dondurucu
  • Fırın
  • Doğalgaz/Ocak

Gibi Arçelik beyaz eşya ürünlerinde herhangi bir arıza gelmesi durumunda tek tıkla Altunizade Arçelik firması olarak bizleri arayabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekip kadromuz ile sizlerin müsait olduğunuz saatlerde gelerek Arçelik beyaz eşya ürününüz için gerekli onarımı gerçekleştirmekteyiz.

Altunizade Arçelik Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Arçelik buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz sektörün en eski tamir firmalarından biridir. Yaşadığınız arızaların gün içinde giderilmesi için hemen arayın. Altunizade Arçelik servisi tüm buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahiptir. Servis olarak yaşadığınız tüm sorunlara pratik çözümler üretiyoruz. Bölgenin en eski tamircisi olarak sizlere profesyonel onarım desteği veriyoruz.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Altunizade

Altunizade Arçelik Servisi olarak uzun yıllar boyunca beyaz eşya sektöründe kaliteli hizmetler sunmaktayız. Bu sektörde geçen süre zarfında oldukça tecrübeli ve bilgili teknik ekipler edindik. Ayrıca kullanıcı olan siz değerli müşterilerimiz için de daimi memnuniyetinizi sağlamak için kendimizi daha da geliştirmekteyiz.

Altunize Arçelik beyaz eşya servisi olarak tüm beyaz eşyalarınıza mümkün oldukça yerinde hizmet sunarak özenle ve kaliteli bir hizmet vermek adına gayret etmekteyiz. Bunun için tüm onarımları temiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde, fırın, buzdolabı veya tüm beyaz eşyalarınızda oluşabilecek arıza durumlarında kesinlikle Altunizade Arçelik Servisi firmamızı arayarak bir talep oluşturabilirsiniz. Meydana gelen tüm beklendik veya beklenmedik sorunları kökünden çözmek için buradayız. Ayrıca bunun dışında kurulum ve montajlama işlemlerinizi de uzman ekiplerimiz yardımıyla özenle, kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Altunizade Arçelik Servisi Konum

Firmamız İstanbul ilinin Altunizade ve yakın semtlerinde hizmet vermektedir. Uzman ekiplerimiz ile İstanbul Anadolu yakasının Altunizade semtinde hiçbir şekilde arızalı ürün bırakmamaktayız. Sizlerde bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]