9 Ocak 2020

Üsküdar Altus Servisi

ile regalservisim

Üsküdar Altus servisi şubemiz ilçe geneline gün içinde onarım desteği veriyor. Arızalı tüm Altus cihazların tamiri, bakımı ve montajı için şubemizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile kalıcı ve garantili çözümler üretiyoruz.

Deneyimli ekiplerimizle İstanbul’un Üsküdar ilçesinde beyaz eşya servisi hizmeti veriyoruz. Firma olarak servis hizmeti verdiğimiz beyaz eşyalar Altus markasına ait oluyor. Bu markadaki beyaz eşyalarında arıza yaşayan kişiler firmamıza ulaşarak servisi talebinde bulunabiliyorlar. Talep üzerine Üsküdar Altus servisi Altus servisi elemanlarımız verilen adrese giderek söz konusu arızanın giderilmesini sağlıyorlar.

Firma olarak beyaz eşyaların arıza yapmaları durumunda kişilerin büyük sorunlar yaşadığının farkında olarak hizmet talep eden müşterilerimiz için en kısa sürede hizmet vermeye çalışıyoruz. Firma olarak tamir yaptığımız beyaz eşyalar şunlardır; çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın ve ocaktır. Üsküdar Altus servisi olarak bu beyaz eşyaların farklı modelleri için tamir ve onarım hizmeti veriyoruz. Tamir için adrese ulaştığımızda ürünlerin durumuna bakarak arızalarını buluyor ve arızalara kaliteli çözümler üretiyoruz.

Üsküdar Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makineniz çalışmıyor ise gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Her biri konusunda uzman beyaz eşyacı ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Kusursuz ve garantili onarım desteği veren firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Şubemiz tarafından yapılan onarımlar ve değiştirilen parçalar 1 yıl garantilidir.

Üsküdar Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Evlerde özellikler kadınların en büyük yardımcısı olan çamaşır makineleri uzun süre kullanıldıklarında çeşitli sebeplerden dolayı arıza yapabiliyorlar. Bu makinelerin arıza yapması kişilerin işlerini zorlaştırdığı için en kısa sürede tamirlerinin yapılması gerekiyor. Bizler Altus servisi firması olarak çamaşır makinelerinin de tamirini yapıyoruz.

Tamir hizmeti verdiğimiz çamaşır makinesi modelleri arsında şunlar bulunuyor;

  • Altus Al 8100 D
  • Altus Al 6100 L
  • Altus Al 7100 DS
  • Altus Al 9101 D
  • Altus Al 5600 L
  • Altus Al 10120 D
  • Altus Al 9120 X

Bu modeller ve farklı modellerde ki Altus çamaşır makineleri için servis hizmeti veriyoruz. Servislerimiz sırasında ortada olan sorunu çözerek makineyi çalıştı duruma getiriyoruz. Firma olarak servis hizmetlerimizi uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz.

Üsküdar Altus Buzdolabı Servisi

üsküdar altus buzdolabı servisi

Altus servisi olarak mutfakların olmazsa olmazı olan buzdolapları için servis hizmeti veriyoruz. Buzdolapları mutfakta bulunan ve bozulma ihtimali olan yiyeceklerin bulunduğu alan oldukları için buzdolabının bozulması yiyeceklerinde bozulmasını sağlıyor. Bu da kişilerin sağlığını tehdit ediyor. Bizler Üsküdar Altus servisi olarak bozulan Altus buzdolaplarının tamir edilmesini sağlıyoruz. Bu sayede yiyecekler bozulmadan kalıyor.

Altus servis firması olarak beyaz eşya tamir ve onarım işlemlerini bu alanda deneyimli elemanlarımız vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz. Bu elemanlarımız Altus beyaz eşyaların farklı tür ve modellerine ait arızaları çözebiliyorlar. Ayrıca elemanlarımız kişilerin firmaya ulaşması sonrasında aynı gün içinde ya da olabilecek en kısa sürede tamir işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Altus buzdolabı ses yapıyor ise ses geldiği zaman cihazın kapaklarını açın. Eğer kapaklar açılınca ses duruyor ise fan motorlarından biri arızalıdır. Eğer ses devam ediyorsa damper termostat veya ana motordan ses geliyor demektir. Her iki durum içinde yapılması gereken Altus servisi arayarak teknik destek talebinde bulunmaktır.

Bulgurlu Altus Servisi

Altus cihazların tamamı için onarım hizmetleri veren firmamız sizlere yerinde çözümler sunuyor. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Eski yeni tüm cihazlara servis desteği veriyoruz. Bulgurlu mahallesinde ikamet ediyorsanız Altus cihazların tümü için servisimizi arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]