25 Ocak 2019

Çekmeköy Altus Servisi

ile regalservisim

Altus kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Çekmeköy ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde Altus servis desteği veriyoruz. Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima gibi cihazların arızaları için Çekmeköy Altus Servisi firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm Altus cihazların tamirini yerinde yapan servisimiz onarımlara 1 yıl garanti veriyor.

 • Çekmeköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi
 • Çekmeköy Altus Bulaşık Makinesi Servisi
 • Çekmeköy Altus Kurutma Makinesi Servisi
 • Çekmeköy Altus Buzdolabı Servisi
 • Çekmeköy Altus Kombi Servisi
 • Çekmeköy Altus Klima Servisi
 • Çekmeköy Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Çekmeköy Altus Klima Servisi

Yaz ayı geldi çattı ve bildiğiniz gibi her sene daha da ısınıyor ülkemiz. İklim değişikliğinden ötürü klima artık lüks değil ihtiyaç haline geldi. Ekonomik fiyatları ve enerji tasarruflu modelleri ile Altus klimalar bir çok kullanıcının ilk tercihi haline geldi. Çekmeköy Altus servisi olarak ilçemizde ikamet eden Altus kullanıcılarına aynı gün içinde klima tamir hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Altus klima tamiri için bizi hemen arayın. Klimanızın arızası ne olursa olsun onarımı yerinde yapıyor, klimanızı asla sökmüyoruz. Firma olarak her modelin yedek parçasına sahibiz ve tek seferde onarım yapıyoruz.

Çekmeköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineniz ses mi yapıyor? Altus çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza kazanın ses yapmasıdır. Eğer Altus çamaşır makineniz ses yapıyorsa son kullanıcı olarak yapabileceğiniz tek şey cihazın sallanıp sallanmadığını kontrol etmek. Eğer cihazınız sallanıyorsa ayak ayarlarını yapmanız gerekmektedir. Ayak ayarı düzgün ve yinede sallanıyor, ses yapıyor veya makine yürüyorsa Çekmeköy Altus servisi firmamızı arayarak yay, amortisör ve rulman kontrolü yaptırabilirsiniz. Servisimiz tüm çamaşır makinesi modellerinin ses arızalarına kalıcı ve 1 yıl garantili çözümler sunuyor. Servisimiz tüm arızalara yerinde müdahale etmektedir. Fakat rulman değişimi için atölyeye almamız gerekiyor. Atölyeye alınan Altus çamaşır makineniz bakımları ve temizliği yapıldıktan sonra size en geç 3 iş günü sonrasında teslim edilir.

Çekmeköy Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinem temiz yıkamıyor, ne yapmam lazım? Bulaşık makineleri sıcak suyu sertçe vurması ile bulaşıkları yıkayan bir sisteme sahiptir. Bu sistemde temiz yıkamamasının sebebi birden fazla olabilir. Isıtmaz, tazyikli su basmaz, deterjanı almaz, tam suyunu alamaz ise bulaşık makinesi temiz yıkamaz. Peki temiz yıkamadığında ne yapacaksınız? Çekmeköy şubemizi arayarak servis talep edecek ve arıza tespiti yapılmasını sağlayacaksınız. Yıllardır ilçede hizmet veren Çekmeköy Altus servisi tüm arızalara pratik, ekonomik ve kalıcı çözümler üretiyor.

Çekmeköy Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı, en fazla 10 saat içindeki yiyecekleri korur. Eğer Altus buzdolabınız arızalı ise Çekmeköy şubemizi arayarak Altus servis talebinde bulunmalısınız. Uzman kadromuz sizlere 1 yıl garantili buzdolabı tamir hizmeti sunacaktır. Çekmeköy Altus servisi olarak tüm buzdolabı arızalarına en geç 3 saat içinde müdahale ediyoruz. Buzdolabınızın içindeki yiyeceklerin bozulmaması için bizi hemen arayın.

Çekmeköy Altus servisi ofisimizde tamiri yapılan her Altus dolabın garantisi tutulur. Garanti süresi içinde değişen parçadan dolayı cihaz arıza verirse onarım ücretsiz olarak yapılır. Kaliteli ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken Çekmeköy şubemizi aramak. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde sizlere kusursuz ve garantili onarım hizmetleri sunuyoruz.

Aynı gün içinde Altus servis

Servis olarak tüm Çekmeköy ve civarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Hafta içi her gün teknik servis hizmeti veren firmamız erken saatlerde servis desteğine başlamaktadır. Hafta sonları ve resmi tatillerde nöbetçi ekipler ile servis hizmetine devam etmekteyiz. Garantili ve kaliteli Altus servis hizmeti için bizi şimdi arayın.

 • Alemdağ Altus Servisi
 • Ekşioğlu Altus Servisi
 • Madenler Altus Servisi
 • Merkez Mahallesi Altus Servisi
 • Çavuşbaşı Altus Servisi
 • Sultançiftliği Altus Servisi
 • Çatalmeşe Altus Servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]