24 Ocak 2019

Maltepe Altus Servisi

ile regalservisim

Altus beyaz eşya, klima ve elektrik süpürgesi cihazları için teknik servis hizmeti sunan Maltepe şubemiz aynı gün içinde onarım yapıyor. Arızalı Altus cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için Maltepe altus servisi 1 yıl garantili çözümler sunuyor. Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocak gibi cihazlarınızın tüm teknik sorunlarına 1 yıl garantili çözümler üreten firmamız arızası ne olursa olsun beyaz eşyalarınızı evinizde tamir ediyor. Sektörün en eski beyaz eşya servis firmalarından biri olarak Altus marka en eski model beyaz eşyaların da onarımını yapıyoruz.

Maltepe Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus beyaz eşyalarınız ne kadar eski olursa olsun değiştirmeden önce Maltepe altus servisimizi arayarak tamir yoluna gidebilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar son derece ekonomiktir. Uygun fiyata arızalı cihazlarınızı yeniden kullanmak için Maltepe servisimizi arayabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak cihazlarının tüm yedek parçalarına sahibiz. Kullanıcı olarak yapmanız gereken tek şey arıza kaydı verirken cihazın modelini ve arızasını tam olarak belirtmeniz. Bu bilgilere göre donanımlı olarak gelen servisimiz arızayı yerinde çözecektir. 1 yıl garanti veriyoruz. Tüm beyaz eşyaların onarımları 1 sene garantilidir.

Maltepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Her ihtiyaca göre program sayısına sahip Altus bulaşık makinesi modelleri için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili ve yerinde Altus teknik servis için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm Altus bulaşık makineleri için Maltepe Altus servisi arayarak destek talep edebilirsiniz. Donanımlı Altus servis araçlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız.

Maltepe Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı modellerinde artık ekran var ve cihaz herhangi bir arıza olması durumunda bu ekran ile size bilgi verebiliyor. Sizin de Altus buzdolabınızın ekranında E ve F harfi ile başlayan hata kodu çıkarsa Maltepe Altus servisi arayarak servis talep edebilirsiniz. Soğutmayan, hata veren, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus buzdolabı modelleri için yerinde onarım yapıyoruz.

Maltepe Altus Klima Servisi

Altus klima kullanıcılarına teknik servis ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Altus klimanızın yıllık bakımını yaptırmak için Maltepe şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Sektörün en tecrübeli klima teknisyenleri ile çalışan firmamızda klima bakımların son derece titiz bir şekilde yapılır. Kaliteli bir Altus klima bakımı hizmet almak istiyorsanız Maltepe Altus servis doğru tercih.

Küçükyalı Altus Servisi

Küçükyalı semtinde ikamet eden Altus kullanıcılarına gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Haftanın 7 günü nöbetçi ekipleri ile kesintisiz onarım desteği sunan firmamızı dilediğiniz zaman arayarak Altus cihazlarınız için servis talep edebilirsiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile her zaman sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler üretiyoruz.