26 Aralık 2018

Ataşehir Altus Servisi

ile regalservisim

Ataşehir Altus servisi, Altus beyaz eşya kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Tüm modellerin gün içinde tamiri, bakımı ve montajı için Ataşehir şubemizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapıyor. Kaliteli ve garantili onarım için servisimizi hemen arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın soğutma problemini gidermek ve onarımlara garanti almak için Ataşehir şubemizi hemen arayın. Servisimiz tüm buzdolabı arızalarına yerinde çözüm üretiyor. İçindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi hemen arayın. Ataşehir şubemizde tüm buzdolabı modelleri için onarım desteği alabilirsiniz. Ataşehir Altus servisi onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanıyor.

Altus kullanıcılarına çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima servis hizmetleri sunuyoruz. Altus marka tüm cihazların tamiri için Ataşehir şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamız arızaları yerinde çözüyor. Servisimize ait donanımlı servis araçları ile tüm modellerin yedek parçalarını yanımızda taşıyor ve sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Kaliteli bir Altus servis hizmeti almak isteyen tüm Ataşehir ilçe sakinleri bizi diledikleri zaman arayabilirler. Servisimiz arızalara gün içinde müdahale ediyor.

Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi yıkama grubundaki temizleme cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sıkmayan, kurutmayan tüm Altus yıkama cihazları için yerinde servis hizmeti sunuyoruz. Kaliteli ve 1 yıl garantili Altus servis hizmeti almak için Ataşehir şubemizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Altus çamaşır makineniz aşırı ses yapıyor ise kazan değişimi veya rulman değişimi için atölyeye alınması gerekir. Atölyeye alınan Altus çamaşır makineniz en geç 2 iş günü içinde tamir edilir.

Altus buzdolabı, derin dondurucu cihazlarının arızaları için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Soğutmayan, koku yapan, sürekli çalışan Altus buzdolabı cihazlarını servis olarak yerinde tamir ediyoruz. Yiyeceklerinizi sakladığınız Altus dolabınızın bozulduğu zaman en kısa zamanda tamiri için Ataşehir şubemizi arayarak hızlı onarım hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli bir buzdolabı tamiri için kesinlikle doğru adrestesiniz.

Altus split klimalar için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Klima tamir ve bakımında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Klimanızı monte ettirmek veya var olan yerini değiştirmek için aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Yaz aylarında servis hizmeti almak için 1 gün beklemeniz gerekebilir.

Ataşehir Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Ataşehir Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Ataşehir Altus Buzdolabı Servisi
Ataşehir Altus Derin Dondurucu Servisi
Ataşehir Altus Klima Servisi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]