26 Aralık 2018

Kartal Eca Servisi

ile regalservisim

Kartal ilçesinde 10 yılı aşkın bir süredir kombi servis ve kombi bakım hizmetleri sunan firmamız arızalara yerinde müdahale ediyor. Kaliteli ve 1 yıl garantili kombi tamiri için Kartal Eca Servisi firmamızı şimdi arayın. Tüm modellere aynı gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Eca kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya ses yapıyor, su akıtıyorsa bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modelleri yerinde tamir edecek tecrübeli teknisyenlere ve yedek parçalara sahibiz. Kaliteli ve yerinde kombi tamiri için doğru adrestesiniz.

Kartal Eca Kombi Servisi

Eca kombim sıcak su vermiyor, nedendir? Kombi sıcak su için sürekli olarak çalıştırılan bir cihazdır. Bu yüzden sıcak su sensörü ve ateşleme parçaları sürekli olarak çalışır. Zamanla özelliğini yitiren sensör ve ateşleme üniteleri yüzünden cihaz ateşlemeye geçmez. Sıcak su arızaları için Kartal şubemizi dilediğiniz zaman arayarak aynı gün içinde kombinizi tamir ettirebilirsiniz.

Eca kombim petekleri ısıtmıyor, nedendir? Sirkülasyon pompası peteklere sıcak suyu gönderip çeker, zamanla dolan veya özelliğini yitiren pompa sirkülasyon yapmaz. Sıcak su peteklere basınçla gönderilir ve tesisatın tamamını gezdikten sonra kombiye geri gelir. Kombiye geç gelen su soğur ve petekler gerekli randımanı vermez. Ayrıca peteklerde veya filtrelerde tıkanma varsa petekler yine ısınmaz. Peteklerde hava varsa su yerine hava geçer ve ısınma yine gerçekleşmez. Tüm bu sorunların tamirini yaptırmak ve kombinizi aynı gün içinde kullanabilmek için Kartal Eca şubemizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]