3 Ağustos 2019

Sultanbeyli Eca Servisi

ile regalservisim

Her gün yeni bir teknolojik gelişmeye şahit oluyoruz. Bu gelişmelerin çoğu hayatlarımızı kolaylaştırmak adına bizlere sunuluyor. Bu gelişmeler sayesinde zorlandığımız işlerimizi kolayca halledebilme şansına sahip oluyoruz. Bu gelişmelerin amacı bizlere rahat ve konforlu bir hayat sunmak adına. Özellikle de bu teknolojik aletlerin en vazgeçilmezleri kombiler ve klimalar. Bu iki cihaz sayesinde farklı mevsimlerde aradığımız konfora sahip olabiliyoruz. Yazları sıcak ve nemli havadan kaçış yolu olarak klimaları kullanıyoruz. Bu sayede dışarıda hava 40+ derecelerdeyken biz evlerimizde ve iş yerlerimizde 16-18 derecede keyif sürebiliyoruz. Kışın ise tam tersi olarak sıcağa ihtiyaç duyuyoruz. Bunun içinse neredeyse hepimizin evinde bulunan kombilerden yardım alıyoruz. Kombiler o kadar gelişmiş durumda ki tek tuşla her şeyi halledebilir durumdayız. Bu kombiler bize dışarıda hava eksi derecelerdeyken sıcak hava imkanı sunuyor. Hiçbirimiz kışın soğukta veya yazın sıcakta kalmak istemeyiz. Ancak bazı durum oluyor ki kombiler veya klimalar arıza yapabiliyor. Bu gibi durumlarda Sultanbeyli Eca Servisi gibi bir profesyonel teknik servisten yardım almanızda fayda var.

Sultanbeyli Eca Teknik Servisi

Her şeyin bir ömrü olduğu gibi bu cihazlarımızın da bir ömrü var. Ancak bu ömrü uzatıp uzatmamak tamamen sizin elinizde. Düzenli olarak cihazınızın bakımlarını yaptırdığınız takdirde cihazınızın arıza yapma ihtimalini çok düşük yüzdelere indirirsiniz. Bu da sizlere uzun ömürlü ve sıkıntısız bir cihaz sahibi olma fırsatı verir. Ancak her zaman buna vakit bulamayabilirsiniz. Ya da cihazınızın tüm bakımlarını yaptırmanıza rağmen yine de teknik bir arıza verebilir. Bunun bir çok sebebi olabilir. Bu sebeplerden bazıları sizin çözebileceğiniz sorunlar olabilir. Ancak bazıları içinse teknik desteğe ihtiyacınız bulunmaktadır. Eğer Sultanbeyli bölgesinde oturuyorsanız ve Eca marka cihazınız arıza verip çalışmayı durdurduysa bizlere ulaşabilirsiniz. Sultanbeyli Eca Servisi olarak sizlere 7/24 aktif bir çağrı merkezi sunuyoruz. Bu sayede sizlere bizi dilediğiniz vakitte arama fırsatı veriyoruz. Cihazınız ne zaman bozulursa bozulsun bu sayede bizlere en kısa sürede bildirebilir ve bizden teknik destek talep edebilirsiniz.

Sultanbeyli Eca Teknik Servisi Hizmetlerimiz

Her zaman sizlere en geniş şekilde hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Bunun içinse gelişmekten asla geri kalmıyoruz. Her gün geliştirdiğimiz yöntemler siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bunun haricinde yılların getirdiği tecrübe sayesinde her türlü teknik probleminizde size destek sunabiliyoruz. Bu tecrübe sayesinde çözemeyeceğimiz probleminiz yok. Ek olarak alanında uzman bir kadroya sahibiz. Bu kadromuz alanında uzman olmakla kalmıyor sürekli olarak güler yüzle iş yapıyor. Bu sayede işinizi hallederken gönlünüzü de kazanmayı amaçlıyoruz. Eğer Eca marka cihazınızda sorun yaşıyorsanız hemen çağrı numaramızı çevirip bizleri arayın. Ardından Sultanbeyli Eca Teknik Servisi çağrı merkezi elemanımız sizin sorununuzu dinlesin ve sorununuza göre çözümler üretmeye başlasın. Eğer sorun sizin halledebileceğiniz basitlikte ise çağrı merkezi elemanımızın yönlendirmeleri doğrultusunda cihazınızın onarımı yapabilirsin. Durumun böyle olmadığı zamanlarda ise müsait olduğunuz bir vakitte evinize teknik servis ekibi gönderilir. Evinize gelen güler yüzlü elemanlarımız sorununuzu yerinde çözer ve cihazınızı size teslim eder. Teknik servisten sonra aynı cihazınız 1 yıl içerisinde tekrar arızalanırsa cihazınızın onarımı ücretsiz olarak tekrar gerçekleştirilir.