3 Ağustos 2019

Çekmeköy Ferroli Servisi

ile regalservisim

Çekmeköy Ferroli servisi ilçedeki en eski kombi tamir firmalarından biridir. Ayrıca konusunda uzman klimacı ustalarımız ile de Ferroli klima modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalı Ferroli marka tüm cihazlar için Çekmeköy şubemizi arayabilirsiniz.

çekmeköy ferroli kombi servisi

Ferroli şirketi kombi, kazan, su ısıtıcı, oda termostat gibi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri üreten kurumsal bir firmadır. Merkezi Ümraniye’de bulunmaktadır. Çekmeköy Ferroli Servisi ise bu ürünlerin bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda beyaz eşya onarım hizmeti de vermekteyiz. Teknik servisimizin merkezi Çekmeköy’de bulunmaktadır ve civar semtlere de hizmet vermektedir.

Yaz kış demeden kombi ürünlerindeki sorun ve sıkıntıları gideren firmamız, oldukça güvenilirdir. Güvenirliği geçmişte yapmış olduğu işlerden aldığı referanslarla doğru orantılıdır. Güvenilir, kaliteli ve hızlı servis olmasının ayrıcalığıyla sektörde öncü konumdadır. Günümüzde beyaz eşya ya da kombi gibi elektronik cihazlar akıllı ve hassastır. Bazı müşterilerimiz bize gelmeden önce arızalanan ürünü kendileri onarmaya çalışmaktadır. Ancak bu kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Acele, bilinçsizce, kurcalama yöntemiyle yapılan onarımlar oldukça sağlıksızdır. Bu sizin için para ve zaman kaybı demektir. Üstelik sizi uzun vadede daha büyük zarara sokabilir. Bu yüzden en kısa sürede Çekmeköy Ferroli Servisi’ne ulaşın ve arızanızın deneyimli, eğitimli ve alanında uzman ekiplerce giderilmesini sağlayın. İçiniz rahat, gönlünüz ferah olsun.

Neden Çekmeköy Ferroli Servisi?

Her teknolojik ürün gibi beyaz eşyalar ve kombiler de eskimeye ve arızalanmaya eğilimlidir. Bu nedenle sık sık bakımları yaptırılmalı, ortaya çıkan arızalar zaman geçirmeden giderilmelidir. Çekmeköy Ferroli Servisi kombinizde ya da beyaz eşyanızda meydana gelen arızanın tespitini gezici servisiyle gelerek cihazın bulunduğu yerde tam bir isabetle yapar. Verilen üst düzey kaliteli hizmetin karşılığı olarak ekonomik fiyatlandırma sunulmaktadır. Deneyimli, birikimli, eğitimli ve güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktayız. Sadece arıza işlemleri değil ayrıca kombi bakım işlemleri de verdiğimiz hizmetler arasındadır. Bu bakımlar cihazınızın uzun ömürlü olması için zorunlu uygulamalardır. Kombinizin performansı faturalarınızı da etkilemekte, bakımsız bir kombi düşük performansla sizi zarara sokmaktadır. Kombi bakımı önemsenmesi gereken bir iştir ve en az yılda 1 kez teknik ekiplerce yapılması gerekir. Isıtma ve soğutma sistemlerinizin, beyaz eşyalarınızın tamirinde kaliteye büyük önem vermekteyiz. Onarımlar yapılırken çağa uygun teknolojiler kullanmakta olup, yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Daha önceden yapmış olduğumuz işleriyle başarıyla tamamladık. Hizmet verdiğimiz bütün yerlerden daima olumlu referans almaktayız. Bu da kalitemizi tescillemekte, bizlere güven vermektedir.

Çekmeköy Ferroli Servisi İletişim

Çekmeköy Ferroli Servisi, hizmet bölgesi olarak tanımlanan yerlere hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Hem bölge sakinleri hem de civar ilçelerdeki müşterilerimiz herhangi bir arıza ya da şikayetleri olduğu zaman zaman geçirmeden bizimle iletişime geçmektedir. Sizler de kombi arızası, beyaz eşya arıza problemi yaşıyorsanız hemen bizlere ulaşın. Bu tarz durumlar önemsenmesi gereken durumlardır. Asla hafife alınmamalıdır. Bir an önce gereği yapılmalıdır. Bu cihazların onarımını en kısa sürede sağlamazsanız hayatınız kabusa dönebilir. Yığılan çamaşır ve bulaşıklar, bozulan yiyecekler, yazın sıcakta kışın soğukta zor durumda kalma problemleriyle baş başa kalabilirsiniz. Gündelik hayatınız ve iş hayatınız aksar. Yarın toplantıda giyeceğiniz kıyafetin kirliler arasında olduğunu görünce sinirleriniz tepenize toplanabilir. Bu yüzden bu işi küçümsememeli hemen bize ulaşmalısınız. Arızanız giderildikten sonra kısa sürede gündelik hayatın akışına geri dönebilir, bütün olumsuzlukları giderebilirsiniz. Peki bize nereden ulaşabilirsiniz? Sitemizde iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. Sitemizde yer alan telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Sizden bir arıza kaydı oluşturmanız istenecektir, ardından uzman ekiplerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]