9 Ağustos 2019

Kadıköy Ferroli Servisi

ile regalservisim

Ferroli ısıtma ve soğutma sistemleri alanında isim yapmış bir kombi firmasıdır. Merkezi Kadıköy’de olan kurumsal bir şirkettir. Kombi, kazan, oda termostat, su ısıtıcı gibi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri üretmektedir. Kadıköy Ferroli Servisi ise bu ürünlerin bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunun yanında, beyaz eşya arıza onarım ve bakım hizmeti vermektedir. Firmamızın merkezi Kadıköy’de bulunmaktadır. Ancak hizmet tanımı içerisinde yer alan civar semtlere de hizmet sağlamaktadır. Bütün yıl yaz kış demeden kombi ürünlerindeki sorun ve sıkıntıları gideren firmamız, daha önceden başarıyla tamamlamış olduğu bütün işleri nedeniyle müşterilerimizden daima olumlu geri dönüş bildirimi almaktadır. Bu da bizi sektörde adı bilinir, güvenilir bir firma yapmaktadır. Verdiğimiz kaliteli hizmetin aynı zamanda hızlı da olmasına büyük önem vermekteyiz. Hızlı, kaliteli, güvenilir hizmet denildiğinde hemen akla gelmekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatini önceliklerimiz arasına koyduk. Bizimle herhangi bir iş yapan bir müşterinin tekrar bizimle çalışmak istemesi bizim için büyük bir sevinç kaynağıdır. 

Neden Kadıköy Ferroli Servisi?

Kadıköy Ferroli Servisi, merkezi Kadıköy’de bulunan ve civar semtlere de hizmet götüren bir bakım onarım teknik servisidir. Verdiğimiz nitelikli hizmet neticesinde müşterilerimizden yoğun bir talep görmekteyiz. Bizi oldukça mutlu eden bu durum, sizlerin talep ve beklentilerinizi daha yakından tanıma şansını doğurmaktadır. Beyaz eşya ve kombi arızaları önemsenmesi gereken ciddi problemlerdir. Firmamız bütün beyaz eşya ve kombi arızalarını titizlikle iş disiplini içerisinde başarıyla gidermektedir. Üstelik tüm bunları kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Kadıköy Ferroli Servisi, onarımı gerçekleştirilen cihazlarınızın tekrar arızalanmaması için bütün önlemleri alır. Sizlere para ve zaman tasarrufu sağlar. Beyaz eşya ve kombi arızaları günlük hayatı da büyük ölçüde etkilemektedir. Bir arızayla karşılaştığınız zaman bir an önce bir servisten teknik destek almalısınız. Bu durumun aksaması demek gündelik işlerinizin de aksaması anlamına gelir. Elbette iş hayatınız da bu durumdan payını alır. Ertesi günkü gireceğiniz toplantıda giyeceğiniz gömleğinizi kirlilerin arasında görmek ve çamaşır makinenizin çalışmadığını bilmek oldukça üzücüdür. Böyle durumlarda kalmamak için lütfen bize ulaşın.

Kadıköy Ferroli Servisi İletişim

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte birçok beyaz eşya akıllı sınıf eşyalar sınıfına girmektedir. Yani bu eşyalar modern ve oldukça hassastır. Bazı müşterilerimiz bizlere ulaşmadan önce, arızayı kendileri gidermeye çalışmaktadırlar. Alelacele, bilinçsizce, kurcalayarak yapılan bu onarım işleminden hiçbir fayda gelmez. Bu yöntem kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Bu yöntem sizin için para ve zaman kaybı demektir. Çünkü beyaz eşya ve kombi bakım onarım işleri küçümsenecek işler değildir ve uzman ellerce yapılmaları gerekir. Yanlış bir yöntem sizi uzun vadede büyük zarara sokar. Alanında deneyimli ve uzman ekiplerle çalışmaktayız. Ekonomik ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Gönül rahatlığıyla Kadıköy Ferroli Servisi ile işbirliği yapabilirsiniz. Yerinde bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz için siz değerli müşterilerimizi hiçbir servis noktasında bekletmemekteyiz. Gezici teknik servis arızayı yerinde gidermekte, bu da müşterilerimiz için büyük bir kolaylık oluşturmaktadır. Peki bize nereden ulaşabilirsiniz? Sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon hattımızdan bizlere ulaşarak bir arıza kaydı oluşturunuz. Bunun ardından uzman ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Erenköy Ferroli Servisi

Kadıköy / Erenköy semtinde ikamet eden Ferroli kullanıcılarına kombi ve klima servis desteği sunuyoruz. Yaşadığınız arızaları gün içinde çözmek ve onarım sonrası 1 yıl garanti almak için tek yapmanız gereken Kadıköy Ferroli servisi şubemizi aramaktır. Sahip olduğumuz orijinal yedek parça imkanları ile sizlere kaliteli çözümler üretiyoruz.