9 Ağustos 2019

Pendik Arçelik Servisi

ile regalservisim

Arçelik kullanıcıları için tamir hizmetleri veren firmamız tüm ilçe genelinde faaliyetlerini sürdürüyor. Profesyonel bir Arçelik teknik servis hizmeti almak için Pendik Arçelik servisi hemen arayın. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden sizlere geç saatlere kadar teknik destek veriyor ve en uygun fiyatlara çözümler üretiyoruz. Hızlı bir Arçelik beyaz eşya, kombi, klima servisi için servisimizi hemen arayın.

Pendik Arçelik Servisi, merkezi Pendik’te bulunan, civar semtlere ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götüren bir bakım onarım firmasıdır. Firmamız, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi ve klima gibi beyaz eşya ürün ve cihazlarının bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetlerle pek çok bölge sakininin işlerini bize yaptırmasını sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz sahip olduğumuz referanslardan da belli olmaktadır. Gerek bölge sakinleri gerek civar semtlerden müşterilerimiz bulunmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin karşılanması, memnuniyetlerinin sağlanması bizim için her şeyden önce gelir. Aynı zamanda müşteri sadakatine de büyük önem vermekteyiz. Yani bizden hizmet alan bir müşterinin tekrar bir sorunu olduğunda yine bizleri tercih etmesi bizim için çok kıymetlidir. Tüm İstanbul semtlerine hizmet vermekteyiz. Arızalanan cihazınızın onarımını yerinde gerçekleştirmekte, sizi herhangi bir servis noktasında özel bir durum olmadıkça kesinlikle bekletmemekteyiz. Her türlü beyaz eşya arızası için alan uzmanlığımız vardır. Deneyimli ekibimiz yıllardır bu sektörde başarıyla çalışmaktadır.

Arçelik Buzdoabı Servisi

Buzdolabı tamirinde son derece tecrübeli ustalarımız ile siz Arçelik buzdolabı kullanıcılarına tamir desteği veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm modeller için bizi arayarak gün içinde teknik destek alabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Arçelik buzdolabı tamiri için yapmanız gereken tek şey Pendik Arçelik servisi arayarak servis kaydı bırakmak.

Neden Pendik Arçelik Servisi?

Pendik Arçelik Servisi olarak, arızalanan ve bozulan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya ürünleriniz için yerinde onarım hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermek en temel amacımızdır. Alanında uzman, deneyimli ve eğitimli teknikerlerle çalışmakta, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Teknikerlerimiz sorunlarınızı çok kısa sürede çözecek bilgi ve birikime sahiptir. Sahip oldukları deneyimle arızanın kaynağını en kısa süre içinde belirler ve sizlere onarım için yapılacak çalışmayı anlatır, sizleri bilgilendirirler. Firmamız her türlü teknik destek ve servis hizmetini sunmaktadır. Oluşturulan arıza kaydı sonrasında, uzman ekiplerimiz sizlere en kısa sürede ulaşır ve gezici servis araçlarıyla bulunduğunuz yere vararak, makinenizdeki sorunu ivedilikle giderirler. Bu durumda kesinlikle özel bir durum olmadıkça, ki bu çok ender rastlanan bir durumdur, hiçbir servis noktasında bekletilmezsiniz. Bütün bunlar sizin zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Firmamızı tercih ederseniz, daima bizimle çalışmak isteyeceğinize inanıyoruz. Her türlü beyaz eşya sorununda bize ulaşmak konusunda çekinmeyin, biz daima yanınızdayız.

Pendik Arçelik Servisi İletişim

Pendik Arçelik Servisi, hizmet bölgesi olarak tanımlanan pek çok yere hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet götürmektedir. Gerek bölge sakinleri gerek yakın semtlerdeki müşterilerimizin bize olan talebi günden güne artmaktadır. Sizler de beyaz eşya sorunu yaşıyorsanız vakit geçmeden bizlere ulaşın. Beyaz eşya arızası onarımı küçümsenecek ya da ihmal edilecek bir iş değildir. Beyaz eşya arızaları kısa sürede onarım gerçekleşmezse hayatı bir kaosa sürüklemekte ve kabusa dönüştürmektedir. Bu durumdan önemli ölçüde etkilenen günlük hayat ve iş hayatı aksamaktadır. Örneğin, bozulan buzdolabının onarımını kısa sürede sağlamazsanız dolaptaki yiyecekleriniz bozulur ve çürür. Yaz günüyse evde içecek soğuk su bulamazsınız. Bu yüzden bir an önce bizlere ulaşarak, arızanızın onarımını sağlayınız. Ki yazın ve kışın keyfini beyaz eşyaların sunduğu konforla rahat rahat çıkarın. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? İletişim bilgilerimiz sitemizde yer almaktadır. İletişim bilgilerinde yer alan telefon numarasından bizlere ulaşıp, bir arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz arıza kaydının ardından uzman ekiplerimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacak, sorunlarınızla ilgilenecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]