10 Ağustos 2019

Atalar Bosch Servisi

ile regalservisim

Beyaz eşya almak hepimiz için bir sorun ve külfetli bir iş değil mi? Hangi marka da sorun yaşamam, fiyatı uygun olsun ama performansı da iyi olsun düşünceleriyle birçok beyaz eşya markasını gezip kafanızın daha çok karıştığını fark edebiliyorsunuz değil mi? Bunların hiç birine gerek yok. Bosch, beyaz eşyalarınıza verdiği garantiyi, bir problem çıktığında o problem çözüldükten sonra yine veriyor. Atalar Bosch Servisi olarak, yılların verdiği tecrübe sayesinde İstanbul halkına hizmet verebilmek amacıyla buradayız. Beyaz eşya da kalite ve güvenilirliğin tek adresi Bosch, sizlere Türkiye’nin dört bir yanından sadece tek bir telefonla sorunlarınızı çözme garantisi veriyor. Çağrı merkezini aradığınızda tam anlamıyla oluşan sorunu anlamak için size birkaç tane soru yönelteceklerdir. Eğer sorun bu şekilde bir çözüme ulaşmazsa sizlere en hızlı şekilde teknik ekipten arkadaşlar yardımcı olacaktır. Bu şekilde en doğru, hızlı ve güvenilir şekilde farlı çözüm yolları tarafınıza beyan edilecek ve bunu sizin de onaylamanız durumunda bizim tarafımızdan gerekli işlem yapılacaktır.

Atalar Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makinesi artık bir ihtiyaç. Özellikle çamaşır makinesinin üzerine koyuluyor olması yer sıkıntısı çekenler için hayat kurtarıcı oluyor. Şunu kabul etmek lazım artık metropollerde balkon neredeyse yok. Balkonsuz bir evde çamaşır kurutmak tam bir facia. İşte bu durumda imdadınıza Bosch kurutma makinesi yetişiyor. Biz de Atalar Bosch servisi olarak semtimizde ikamet eden tüm Bosch kullanıcılarına hem servis hem bakım hem de montaj hizmetleri sunuyoruz. Garantili Bosch kurutma makinesi tamiri için şimdi arayın.

Teknik Servis Nedir?

Geçmişten günümüze teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok elektronik eşya hayatımız da büyük ölçüde yer kaplamakta. Hemen hemen artık her evde mutlaka birkaç adet dahi olsa elektronik bir eşya bulunuyor. Bunlar en yaygın olarak kullanılan diyebileceğimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve fırın olabilir. İlk aldığımızda yerinde bir çiçek gibi duran, sorunsuz olan bu tarz eşyalar gün geçtikçe çevresel koşullar veya insan faktörleriyle deformasyona uğrayabiliyor ve yarı yolda kalabiliyorsunuz. Bu nedenle burada devreye bir teknik servis giriyor. Çünkü alanında uzman olmayan bir kişi tarafından bu cihazlara yapılan herhangi bir yanlış işlemde o cihaz kullanılmayacak bir hale gelebiliyor. Konusunda uzman olan teknik servisler sizlere eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde geri teslim eder. Bu konuda karar vermeden önce yapmanız gereken tek şey o teknik veya servisin güvenilir olup olmadığına bugüne kadar verdiği hizmetler doğrultusunda değerlendirmek ve sektördeki yerini sorgulamaktır. Atalar Bosch Servisi bu alanda size yardımcı olabilecek en başarılı servistir

Atalar Bosch Servisi Kapsamında Verilen Hizmetler

Alışkanlıklarımızdan kurtulmak zordur ve bu nedenle satın aldığımız ve ya alacağımız beyaz eşyaların ömürlük olmasını isteriz fakat eşyalarımıza ne kadar özenli bir şekilde bakarsak bakalım çevresel faktörlerden dolayı deformasyona uğrayabilir ve bu durum canınızı sıkabilir. Fakat nasıl insanlar gün geçtikçe büyüyor ve yaşlanıyor ise makinelerin de aynı mantıkla çalıştıklarını söyleyebiliriz. İnsanlar doktora gider ve o şekilde tedavi olurlar makineler ise tecrübeli teknik servis tarafından onarılıp size teslim edilir. Atalar Bosch Servisi; Atalar Bosch Bulaşık Makinesi Servisi, Atalar Bosch Fırın Aletleri Servisi, Atalar Bosch Kombi Servisi, Atalar Bosch Çamaşır Makinesi Servisi ve Atalar Bosch Buzdolabı Servisi olmak üzere toplamda 5 alanda hizmet vermektedir. Alacağınız servis hizmetine göre kullandığımız parçalar değişmektedir. Örneğin, bazı eşyalar için yedek parçalarımız mevcut bazı servislerimiz içinse orijinal parçalarımız. Garanti kapsamımız kullandığımız parçalara göre de değişiklik göstermiyor üstelik. Sizlere 7/24 Çağrı merkezi desteği bulunan çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı, beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmayı vaat eden Atalar Bosch Servisi hizmeti lazım.