12 Ağustos 2019

Ataşehir Bosch Servisi

ile regalservisim

Ataşehir Bosch servisi olarak siz Bosch beyaz eşya ürünleri kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek için daima yanınızdayız. Ekip arkadaşlarımızla müşteriyi çalışma prensibimizin temeline alarak sizlere en iyi kaliteli ve hızlı çözümleri sunmayı amaçlamaktayız. Günlük yaşam koşullarında teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle beraber hem evlerimizde hem de ofislerimizde birçok elektronik eşyaya ihtiyaç duymaktayız ve bu ürünlerin mümkün olduğu kadar bir problemle karşılaşmadan, ilk gün ki gibi verimli çalışmasını isteriz. Müşterilerin beklentisini en iyi şekilde karşılayabilmek adına  Bosch beyaz eşya ürünlerinin  üretimi sırasında müşterinin karşılaşabileceği sıkıntılar mümkün olduğu kadar minimalize edilmeye çalışılmıştır. Bunun için yüksek kalitede, dayanıklı ve son teknoloji kullanarak imal edilmiş parçalara kullanılmıştır. Fakat  günlük yaşamımızda diğer ürünlerde de olduğu gibi Bosch ürünlerinde de kullanırken yapılan hatalar, ürünün çalışma koşulları, bulunduğu ortam ve zamanın da etkisiyle bazı arızalar ile karşılaşabiliriz. Bu noktada Ataşehir Bosch servisindeki tecrübeli ekip arkadaşlarımız  Bosch ürünlerinde karşılaştığınız sıkıntının nedenini bularak sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Ataşehir Bosch Kombi Servisi

Kombi denince akla ilk gelen sorunsuz markalardan birisi Bosch markasıdır. Yıllarını bu işe vermiş kombici ustalarımız ile sizlere yerinde ve garantili çözümler üretiyoruz. Profesyonel bir Bosch kombi servisi için tek yapmanız gereken Ataşehir Bosch servisi aramak. Donanımlı teknik servis araçlarımız ile sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Eski yeni tüm Bosch kombiler için bizleri arayarak tamir, periyodik bakım ve montaj hizmetleri alabilirsiniz.

Kaliteli Ve Orijinal Parça Değişimi

Ataşehir Bosch servisinideki yetkili arkadaşlarımız sizlere hizmetleri sırasında arızalı bulunan parçaların  yerine Bosch ürünlerinin kalitesine uygun orijinal yedek parça değişimi yaparak Bosch ürününüzü kullanıma hazır getirmektedir.Ve bu hizmet sonucunda teknik servisteki arkadaşlarımız 1 yıl garanti süresi vermektedir. Bu süre zarfında herhangi bir sorun çıkarsa hiç düşünmeden bize getirebilir veya arayabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Alman markası Bosch ürünleri kolay kolay bozulmamaktadır. Tabi ki kullanım yerleri, kullanım alanları bu ürünlerin çalışmasınnı etkileyebilmektedir. Kullanım hatasından dolayı bu ürünler zarar görebilmektedir. Eğer sizin ürününüz de kullanım hatasından dolayı hasar gördüyse uygun fiyatlı bir servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmak.

Servis Bünyesindeki Hizmetler

Ataşehir Bosch servisi bünyesinde siz müşterilerimize verdiğimiz 5 servis imkanımız bulunmaktadır.

1)Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

2)Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

3)Bosch  Buzdolabı Servisi

4)Bosch Fırın Aletleri Servisi

5)Bosch Kombi  Servisi

Ataşehir Bosch Servisimiz bu hizmetleri Bosch ürünleri kullanıcılarına verirken sıkıntılı parça yerine orijinal parçalarla değiştirirler. Ayrıca müşteri mağduriyetini en aza indirebilmek için mümkün olduğu kadar hızlı şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İrtibat

Kullandığınız Bosch ürünlerin de herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanız durumunda teknik servisimize ulaşmanız yeterlidir. Servisimiz ile irtibata geçmek için 0216 527 62 72 numarasını  kullanarak 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezini arayarak yardım alabilirsiniz. Bu numara ile irtibata geçtiğiniz de servisimizdeki ekip arkadaşlarımız şikayetinizin çeşidine göre bazı kontrolleri yapmanızı isteyebilir. Bazı durumlar da bu basit kontrol sayesinde sizin sıkıntınıza çözüm getirebilirler. Fakat bu şekilde çözülemeyen yada tavsiyelere uyulduğu halde ürünün sıkıntısının devam ettiği koşullarda servisimiz en kısa zamanda size hizmet verecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Ataşehir Bosch servisindeki ekip arkadaşlarımızın odak noktası müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden Bosch ürünü kullanıcının sıkıntısının ana nedeni bulunduktan sonra en hızlı, kaliteli ve ekonomik şekilde müşterinin sıkıntısına çözüm bulunur. Çözüm bulunduktan sonra ekip arkadaşlarımız sizlere Bosch ürünü kullanımı  hakkında yapılması ve yapılmaması gerekenleri açıklayıcı şekilde sizlere aktarırlar. Bunun dışında tekrar bir problem karşılaşmanız durumunda yukarıdaki numaralardan tecrübeli servis elemanı arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Esatpaşa Bosch Servisi

Ataşehir’in Esatpaşa semtinde ikamet eden tüm Bosch beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Bosch cihazlarınızın arızasını tek bir servis desteği ile çözmek istiyorsanız Ataşehir Bosch servisi hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]