16 Ağustos 2019

Çekmeköy Bosch Servisi

ile regalservisim

Çekmeköy Bosch servisi, ilçe geneline gün içinde Bosch beyaz eşya ve klima, kombi servis hizmeti sunuyor. Tüm modellerin tamiri ve bakımı için bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 1 yıl garantili Bosch teknik servis için doğru yerdesiniz. Servisimizde çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm cihazlar aynı gün içinde tamir edilir.

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamirini yaptırmak için Çekmeköy Bosch servisi hemen arayın. Tüm buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahibiz.

Herkesin mutlaka vazgeçemediği belirli eşyaları vardır. Bunlar bir öğretmen için kalem, bir doktor için steteskop ve bir ev hanımı içinse beyaz eşyaları olabilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eskiden saatlerce bulaşık yıkamak için uğraşan insanların yerini bulaşık makinesi almıştır. Dönüp baktığımızda teknolojinin veli nimetlerini doğru ve düzgün şekilde kullandığımızda hayatımızı kolaylaştırmaya yönelik olduğunu görmekteyiz. Çok yoğun bir işte çalışan bir insanın saatlerce oturup elleriyle çamaşır yıkaması olanaksız değil mi? İşte teknoloji bize günlük yaşantımızın aksamaması adına bazı fırsatları önümüze seriyor. Bize verilen bazı fırsatların farkına ancak o fırsatlar bizden geri alınınca farkına varabiliyoruz. Kimse çamaşır makinesini veya fırınını normal bir zamanda çok işlev sahibi bir alet olarak görmez ve dikkatli kullanmak için uğraşmaz, ta ki o aletler bizi yarı yolda bırakana dek. Düşüncesi bile korkunç geliyorken gerçek anlamda böyle bir şeyin gerçekleşmesi demek bütün düzeninizin aksaması demektir. İşte teknolojik bir aletimiz bizi yarı yolda bıraktığında sorunlarımızı çözmemiz gereken yer Çekmeköy Bosch Servisi.

İyi Bir Teknik Servis Nasıl Olmalı ve Olmamalı?

Bir ürünün satın alınması kadar sonrasında alacağı hizmette çok önemlidir. Bu yüzden ilk altın kural bir hizmet almadan önce onun hakkında yeterince bilgi toplamaktır. Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan çok az firma bulunmakla birlikte garanti kapsamında bunu yapan çok az yer var. Bir firmanın güvenilirliği müşterilerinin geri bildirimleriyle doğru orantılıdır. Fiyat araştırması yaparken daha uygun bir yerin neden o şekilde yaptığını sorgulamanız gerekiyor. Çünkü bazen uygun fiyatlı servis hizmeti veren firmalar müşterilerine kullanacakları parçaların orijinal ya da yedek parça olduğundan bahsetmezler. Tam anlamıyla size onarım işinin nasıl yapılacağını anlatmayan bir firma ile çalışmanız size sadece üzücü sonuçlar verir. Sizi bilinçlendirmeye çalışmayan bir firma kesinlikle güvenilir değildir. Beyaz eşya, günümüzde yüksek fiyatlarla alınan bir evin olmazsa olmazlarından biridir. Bilgilenmenizi istemeyen firmalar size bunları anlatmaz. Bu yüzden eşyalarınızı güvenilirliği kanıtlanmış, profesyonel her alanda uzman teknik ekip arkadaşlarına sahip ve bütün dünyaya ününü duyurmuş, Bosch markasının şubesi olan Çekmeköy Bosch Servisine emanet ediniz.

Biz Bunu Nasıl yapıyoruz?

Tecrübeli bir teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda dilerseniz internet sitemizden, faturanızın üstünde yazan numaradan veya yakın bir yerlerdeyseniz şubemize uğrayarak bize eşyanızın veya eşyalarınızın arızasını bu şekilde iletebilirsiniz. Telefon numarası ile ulaştığında teknik ekiplerimiz size bazı çözümler üretecektir. Bazı arızalar o eşyanın yanlış kullanımından da kaynaklı olabildiği gibi illa ki uzman bir ekip vasıtasıyla halledilmesi gerekmez, sadece yönlendirme gerekir. İlk başta biz sizin için bunu sağlıyoruz ve arıza hakkında bu şekilde bilgi topluyoruz. Size gelebileceğimiz en yakın tarih ve zamanı belirtip sizin için uygun olup olmadığını danışıyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Eğer verdiğimiz zaman çizelgesi size uyuyorsa uzman ekip arkadaşlarımız gelip arızanın ne kaynaklı olduğuna bakıyorlar ve eğer evinizde halledilecek bir problemse eşyanızı fabrikaya göndermemize gerek kalmıyor. Fakat tam tersi bir durumsa o eşyanızı alıp götürüyoruz ve daha sonra sizleri arayıp kaç gün içinde evinize getirebileceğimizin bilgisini veriyoruz. En sonunda memnun kalan bir müşteri ve yenilikçi, güler yüzlü, samimi, yardımsever şekilde hizmet vermeye devam eden Çekmeköy Bosch Servisi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]