18 Ağustos 2019

Soğanlık Ariston Servisi

ile regalservisim

İstanbul’un en önde gelen firmalarından biri olan Ariston, Soğanlık Ariston servisimiz eşyalarınızın arıza durumunda bizimle anında iletişime geçip sorunun ve çözümün ne olduğunu bulabilirsiniz. Soğanlık Ariston Servisi olarak Ariston marka eşyalarınızın hasarını kontrol edip garanti kapsamının devam edip etmediğini de göz önünde bulundururuz. Aynı gün içinde servis hizmeti verilmektedir. Ariston markalı beyaz eşyalarınızın hasar tespitini, onarımını ve tamirini  tamamen orijinal yedek parçalarla yaparız. Firmamız tarafından kesinlikle orijinal olmayan ve Ariston kapsamı dışında bir parçanın kullanılması mümkün değildir. Her türlü bakım ve onarım işlemini güvenli bir şekilde Soğanlık Ariston Servisi yapmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizi arayıp sorunun ne olduğunu sormanız… Bu şekilde size güvenli bir hizmet sunmaktan hoşnut olacağımıza emin olabilirsiniz.

  • Soğanlık Ariston buzdolabı servisi
  • Soğanlık Ariston çamaşır makinesi servisi
  • Soğanlık Ariston bulaşık makinesi servisi
  • Soğanlık Ariston kombi servisi
  • Soğanlık Ariston klima servisi

Soğanlık Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor ise aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Bunun için dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahibiz. Eski yeni tüm Ariston dolapların yedek parçalarına sahip olan Soğanlık Ariston servisi 1 yıl garantili onarım hizmetleri veriyor.

Konusunda Uzman, Güvenilir Teknik Ekip

Soğanlık Ariston Servis olarak kurumumuz tarafından konusunda uzman, eğitimli personellerimiz ile birlikte firmamızı donatmış bulunmaktayız. Profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız ve teknolojinin getirdiği yenilikleri sürekli takip etmekteyiz. Devamlı yenilenen teknolojinin getirdiği yeni model ürünler hakkında eğitim gören profesyonel çalışma ekibinin avantajıyla, beyaz eşyalarınızın onarımı ve bakımı artık çok daha kolay. 

Onarım Esnasında

Beyaz eşyalarınızın onarımı esnasında son çıkan teknolojilerle tespit ederiz. Sorunun ne olduğunu çabuk bulmak ve hızlı bir şekilde çözüm sunmak bizim görevimizdir. Bunları tamamen orijinal yedek parçalar ile yaparız. Bir parça değişimi yapıldığında bu parça 1  yıllık garanti kapsamına girmektedir. Bir şekilde olası bir hasar durumunda bizi tekrardan aradığınızda hiçbir para talep edilmeyecektir. Bunun nedeni de onarım garanti kapsamı içinde gerçekleştiğinden dolayıdır. Elbette bu değişen parça için geçerli olmakla birlikte, sorunun başka bir nedenden dolayı olduğu tespit edilirse garanti kapsamı bu devrede işe yaramayacaktır. 

Hangi Eşyaların Onarımı Yapılmaktadır?

Soğanlık Ariston Servisi olarak sadece Ariston marka beyaz eşyalarınızın onarımı yapmaktayız. Başka bir markanın onarımı kesinlikle tarafımızca yapılmayacağını belirtmek isteriz. Firmamız tarafından beyaz eşyalarınız; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, buzdolabı, klima veya kombi gibi eşyalarınızın neden arıza verdiğini profesyonel teknik ekibimiz tarafından tespit edilir. Ardından bu teknik ekibimiz en kısa sürede sorunun neyden kaynaklandığını bularak bir çözüm üretmeye çalışır. 7/24 saat çalışmakta olan Soğanlık Ariston Servisi işini ciddiye alarak size kalıcı çözümler sunmaya çalışmaktadır. 

Teknolojik Eşyaların Bakımı Yapılmalı Mıdır?

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesinden ve bunları artık her evde görmeye başladığımızdan beri, neredeyse birçok eşya artık akıllı beyaz eşya sınıfına girmektedir. Bu tür teknolojik eşyaların en büyük arızası genel olarak bakımı yapılmadığından kaynaklanmaktadır. Normal beyaz eşyaların bile arıza çıkarabildiği bir dönemden bahsediyorsak, akıllı beyaz eşyaların da illa ki bir zaman sonra sıkıntı çıkarması olasıdır. En büyük nedeni ise teknolojinin sürekli gelişmesi ve bu teknolojide eşyanızın teknik olarak geri kalmaması gerektiğidir. Bu şekilde akıllı beyaz eşyalar bakım yapılmakla günümüze uyarlanmalıdır. 

Tüm beyaz eşyalarınızın arızası profesyonel teknik ekibimiz tarafından yapılır ve size hızlı bir şekilde çözüm sunulur. Tek yapmanız gereken Ariston markalı beyaz eşyanız arızalandığında Soğanlık Ariston Servisi ile iletişime geçmenizdir. 7/24 size hizmet vermekten hoşnut kalacağımızı bilmenizi isteriz. Aynı zamanda gün içinde servis hizmetimiz vardır. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]