30 Mart 2019

Yakacık Ariston Servisi

ile regalservisim

Yakacık mahallesinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına Ariston beyaz eşya ve kombi servis hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Ariston servis için Yakacık şubemizi dilediğiniz zaman arayarak teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz. Garanti Ariston servis için Yakacık şubemizi şimdi arayın. Servisimiz bölgedeki en büyük tamir firmalarından biridir. Yıllarını bu işe vermiş teknikerlerimiz cihazlarınızın tüm teknik sorunlarına pratik ve ekonomik çözümler sunuyor.

  • Yakacık Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Yakacık Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Yakacık Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Yakacık Ariston Buzdolabı Servisi
  • Yakacık Ariston Kombi Servisi
  • Yakacık Ariston Klima Servisi

Ariston cihazların tamamı için tamir hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz. Ariston marka herhangi bir cihaz arızalandığı zaman Yakacık Ariston servisi arayarak aynı gün içinde çözüm bulabilirsiniz. Her onarım ve değiştirilen her bir parça 1 yıl garantilidir.

Yakacık Ariston Buzdolabı Servisi

En çok satışı yapılan cihazlardan biri olan Ariston buzdolabı, kronik arızası en az olan cihazlardan biridir. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Ariston buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Motor değişimi dahil tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Kesinlikle buzdolabınızı taşımıyoruz. Arızası ne olursa olsun onarımı yerinde yapılmaktadır. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde arızalara pratik ve yerinde çözüm üretiyoruz.

Ariston buzdolabı su akıtıyor diyorsanız Yakacık Ariston servisi arayarak bu arızadan gün içinde kurtulabilirsiniz. Her onarım için yerinde çözüm üreten servisimiz Ariston buzdolabı tamiri için garanti veriyor. Su akıtma sorunu giderilen dolabınız için değişen parça tarafımızdan garantilidir. Titiz ve kaliteli bir onarım için doğru yerdesiniz.

Yakacık Ariston Kombi Servisi

Kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor mu? Kaliteli bir Ariston kombi tamiri için Yakacık Ariston servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Pratik ve ekonomik Ariston kombi tamiri için Yakacık şubemizi şimdi arayın. Servisimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Teknik servis hizmetini ise haftanın 6 günü veriyoruz. 6 gün boyunca teknik servis desteğimiz vardır. Pratik ve ekonomik bir Ariston kombi tamiri için bizi şimdi arayın.

Hemen Ara, 0216 527 62 72

Kaliteli bir onarım ve hızlı çözüm için bizi hemen şimdi arayın. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak profesyonel çözümler üretiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]