28 Mart 2019

Acıbadem Ferroli Servisi

ile regalservisim

Acıbadem mahallesinde ikamet eden Ferroli kombi ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmetleri sunan servisimiz arızalara yerinde çözüm üretiyor. 1 yıl garantili ve kaliteli bir Ferroli servis hizmeti için Acıbadem şubemizi şimdi arayın. Sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz. Konusunda uzman kadromuz arızalara aynı gün içinde çözüm üretmektedir.

  • Acıbadem Ferroli Kombi Servisi
  • Acıbadem Ferroli Kombi Bakımı
  • Acıbadem Ferroli Kombi Montaj
  • Acıbadem Ferroli Klima Servisi
  • Acıbadem Ferroli Klima Bakımı
  • Acıbadem Ferroli Klima Montaj

Acıbadem Ferroli Kombi Servisi

En popüler kombi markalarından biri olan Ferroli’nin tüm modelleri için bizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Acıbadem Ferroli servisi firmamızda eski yeni her modelin onarımı yapılmaktadır. Garantili Ferroli kombi tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kendi bünyemizdeki çağrı merkezi ile sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Titiz bir onarım için doğru yerdesiniz. Ferroli kombi modellerinde en sık görülen arıza cihazın bar göstergesinin düşmesidir. Aslında bu arızadan çok bakımsızlığı işaret eder. Kombinin bakımını düzenli yaptırmazsanız hava tankındaki su seviyesi yükselir ve basınç düşer. Kombinize bakım yaptırarak bu arızadan en kısa sürede kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

1 yıl garantili Ferroli kombi servisi

Ferroli kombi onarımlarına ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. Garantili kombi tamiri için Acıbadem Ferroli servisi arayarak kombi arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm Ferroli kombileri yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile sizlere yerinde çözüm üretiyor. Firma olarak yılda en az 1 kere yapılması gereken kombi bakım işlemlerini de yapıyoruz. Kaliteli ve titiz bir Ferroli kombi bakımı için bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz.

Yerinde Ferroli Klima Servisi

Ferroli klimanız soğutmuyor veya ısıtmıyor ise bizi arayarak yerinde onarım yaptırabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile arızası ne olursa olsun Ferroli klimanızı yerinde tamir ediyoruz. Bölgenin en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve yerinde çözüm üretiyoruz. Soğutmayan, ısıtmayan, su akıtan, ses yapan, koku yapan tüm Ferroli klimalar için ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Servisimiz klimalar için periyodik bakım hizmeti sunuyor. Klima bakımı sağlığınız için çok önemlidir. Klima bakımı sayesinde dinlenmiş veya beklemiş klimalarda oluşan ölü bakterilerin temizliği yapılır. Bu sayede bu bakterilerin havaya karışması önlenmiş olur. Sağlığınız için yaz kış klimanıza bakım yaptırmayı unutmayın.

Acıbadem Ferroli Servisi Telefon : 0216 527 62 72

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]