23 Mart 2019

Acıbadem Buderus Servisi

ile regalservisim

Acıbadem Buderus servisi, tüm Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde Buderus teknik servis hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili onarım için servisimizi arayarak hızlı onarım desteği alabilirsiniz. Buderus kombi ve Buderus klima modelleri için Acıbadem servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz.

Buderus marka kombilere teknik servis hizmeti veren firmamız tüm arızalara aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunuyor. Kaliteli ve garantili bir Buderus kombi tamiri istiyorsanız Acıbadem Buderus servisi arayarak istediğiniz çözüme kavuşabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz arızalara pratik ve kalıcı çözümler üretiyor. Eski yeni tüm Buderus kombilere çözüm üretiyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Buderus kombi modellerine 1 sene garanti veriyoruz.

Buderus Kombi Bakımı

Buderus kombi modelleri yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Buderus kombi bakımı için Acıbadem Buderus servisi şubemizi arayarak periyodik kombi bakım talebinde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm Buderus kombiler için yıllık bakım hizmetleri veriyoruz. Kaliteli bir bakım istiyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Acıbadem semtinde ikamet eden tüm Buderus kullanıcıları bizi arayarak teknik destek alabilirler. Kombi bakımında cihazın yanma odası, filtre temizliği ve iyonizasyon ayarı ile daha hızlı sürede ateşlemesi sağlanır ve doğal gazdan tasarruf edilir. Fan ve motor temizliği ile daha rahat boşaltım ve sirkülasyon yapması sağlanır. Yıllık kombi bakımını yaptırmayı unutmayın.

1 sene garantili Buderus kombi tamiri

Acıbadem buderus servisi olarak onarımını yaptığımız kombilere 1 sene garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde değiştirdiğimiz parçanın tekrar bozulması halinde parçayı tekrar değiştiriyoruz. Garanti süresi dolduktan sonra arızalanan parçalar için eski müşterilerimizin sürekli iskontosu bulunur. Ekonomik fiyatlara kombi sorunlarından kurtulmak istiyorsanız Acıbadem şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Buderus Kombi Sıcak Su Vermiyor

Tüm kombilerde 3 yollu dediğimiz bir parça vardır ve bu parça yaz kış ayarı yaptığınızda devreye giren parçadır. Buderus kombi sıcak su vermiyor ise genellikle bu parça arızalandığında vermez. Buderus kombi 3 yollu vana değişimi için Acıbadem Buderus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Yerinde Buderus Kombi Onarımı

Servisimiz donanımlı kombi servis araçları ve uzman kadrosu ile tüm kombi modellerini yerinde tamir ediyor. Buderus kombinizin modeli ve arızası ne olursa olsun aynı gün içinde ve yerinde onarımı için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 6 günü Acıbadem bölgesinde Buderus teknik servis desteği sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]