6 Ağustos 2019

Göztepe Ferroli Servisi

ile regalservisim

Göztepe Ferroli servisi, Ferroli kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Eski yeni tüm modeller için Göztepe şubemizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Profesyonel bir çözüm için bizleri ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz.

Ferroli kurumsal bir şirkettir. Merkezi Ümraniye’de olup, kombi, kazan, oda termostat, su ısıtıcı gibi ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri üretmektedir. Göztepe Ferroli Servisi ise bir yandan beyaz eşya bakım onarımı bir yandan da bu ürünlerin bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını gidermektedir. Ferroli kombi alanında isim yapmış önemli bir firmadır. Firmamız ise kombi arızalarının yanı sıra beyaz eşya onarım hizmeti vermektedir. Göztepe Ferroli Servisi Göztepe’de bulunmakta ve civar semtlere de hizmet vermektedir. Dört mevsim kombi ürünlerindeki sorun ve sıkıntıları gideriyoruz. Daha önceden yapmış olduğu işlerden aldığı olumlu geri dönüşler firmamızı sektörde bilinir, güvenilir bir firma yapmaktadır. Hızlı, kaliteli, güvenilir hizmet mottomuzdur. Müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. Kurumsallığın özelliklerini taşımakla birlikte ilk günkü heyecanımızı korumaktayız. Günümüzde beyaz eşya gibi elektronik cihazlar akıllı ve hassastır. Bazı müşterilerimiz herhangi bir teknik servise başvurmadan arızayı kendileri gidermeye çalışmaktadırlar. Bu kesinlikle yanlış bir yoldur ve tavsiye edilmemektedir. Sizi uzun vadede daha büyük zarara sokacak bu tür yaklaşımlardan uzak durunuz.

Ferroli Kombi Servisi

Tüm Ferroli kombi modelleri için onarım hizmeti veren firmamızda yapılan onarımlar 1 yıl garantilidir. Yerinde ve garantili Ferroli servisi için doğru yerdesiniz. Göztepe Ferroli servisi, tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Ferroli kombileri yerinde tamir ediyor. Kombiniz su kaçırıyor, ses yapıyor veya kötü koku yayıyorsa bizleri hemen arayın. Sizden gelen servis taleplerine en hızlı çözümleri biz üretiyoruz.

Neden Göztepe Ferroli Servisi?

Göztepe Ferroli Servisi eskimeye ve arızalanmaya eğilimli beyaz eşya ve kombi gibi ürünlerinizin bakım onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyaların belli bir süreliğine garantileri olsa da kombiler yılda en az 1 kez bakım yaptırmanız gereken ürünlerdir. Bu ürünlerin bakımları zamanında yaptırılmalı, meydana gelen arızalar geciktirilmeden bir an önce giderilmelidir. Göztepe Ferroli Servisi yerinde onarım hizmeti vermektedir. Gezici araçlarıyla kombi ya da beyaz eşyanızın bulunduğu yere gelerek, arızayı yerinde tespit etmekte ve gidermektedir. Bu nedenle herhangi bir servis noktasında beklemeniz söz konusu değildir. Deneyimli, eğitimli ekiplerimiz aynı zamanda güler yüzlüdür. Müşteriye yaklaşımları sıcak ve pozitiftir. Verilen yüksek kalite hizmetin karşılığı olarak da hesaplı fiyatlandırma sunmaktayız. Belirtildiği gibi yalnızca arıza hizmeti değil kombi bakım hizmeti de vermekteyiz. Bu bakımlar cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlayan zorunlu uygulamalardır. Bir kombinin performansı faturaları da etkilemektedir. Bakımsız bir kombi kötü performansla sizi zarara sokabilir. Kombi bakımı gerçekten önemsenmesi gereken bir iştir. Firma olarak yenilikleri de yakından takip etmekteyiz.

Göztepe Ferroli Servisi İletişim

Beyaz eşya, ısıtma ve soğutma sistemleri bakım ve onarım hizmeti veren Göztepe Ferroli Servisi kaliteye büyük önem vermektedir. Onarımlar yapılırken modern çağa uygun teknolojiler kullanmaktadır. Geçmişte aldığımız işlerin başarıyla üstesinden geldik. ‘Kalite tesadüf değildir.’ denir. Biz de kalitemizi eğitimlerle kendini geliştirmiş, deneyimli ve alanında uzman ekibimize borçluyuz. Her zaman iş disiplinine ve iş etiğine dikkat ederiz. Hizmet verdiğimiz bütün bireysel ya da kurumsal yerlerden daima olumlu referans aldık. Kalitemizi tescilleyen bu olay bize haklı bir gurur yaşatmakta, çalışma azmimizi arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tuttuk. Siz değerli müşterilerimizin her türlü teknik sorun ve şikayetlerinizi gidermek için elimizden geleni yaptık. Beyaz eşya arızası ve kombi arızası ciddi işlerdir. Çamaşır makinenizin, bulaşık makinenizin ya da buzdolabınızın arızalanması hayatınızı zamanla felç eder. O yüzden arızalarınızı bir an önce giderecek bir servisle çalışmalısınız. Arızalarınızın giderilmesinin ardından gündelik hayat kaldığı yerden devam eder. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? İletişim bilgilerimiz sitemizde yer almaktadır. Lütfen belirtilen telefon hattından bizlere ulaşın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]