6 Ağustos 2019

Cevizli Arçelik Servisi

ile regalservisim

Cevizli Arçelik servisi, tüm cihazlar için onarım hizmeti veriyor. Arçelik beyaz eşya, kombi ve klimaların arıza, bakım ve montajları için bizi hemen arayın. Cevizli şubemiz Kartal ve Maltepe ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

Teknolojiye çok şey borçluyuz. Teknoloji sayesinde aklımıza gelebilecek her türlü işi en kısa yoldan halledebiliyoruz. İnsanlık olarak kendi işlerimizi kolaylaştırmak adına her gün yeni fikirlerle ortaya çıkıyoruz. Bu fikirler bazen hayatımızı kolaylaştıracak yeni bir icat oluyor, bazen de günlük hayatta karşılaştığımız bir sorunun yenilikçi çözümü. İnsanlık olarak bunu yapmaya çok alıştık. Öyle ki eskiden bizim yapmamızı gerektiren her işi artık makineler yapar oldu. Bu sayede eskiden yaptığımız işlere harcadığımız vakti, artık o işlerimizi makineler hallettiği için, başka işlere yöneltebilmiş ve hayat standartlarımızı yükseltmiş durumdayız. Böylece hem sevdiklerimizle daha çok vakit geçirip hem de kendimize vakit ayırabiliyoruz. Bunların hepsini bu teknolojik aletlere borçluyuz. Ancak öyle anlar oluyor ki güvendiğimiz bu teknolojik aletler bize kolaylıktan çok zorluk yaşatıyor. Aniden bozulan elektronik aletimiz günlük işlerimizin aksamasına sebep oluyor. Eğer bu aletiniz Arçelik marka ise ve sizler de Cevizli bölgesinde ikamet ediyorsanız bu sorunlarınız için biz Cevizli Arçelik Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevizli Arçelik Servisi

Cevizli Arçelik servisi olarak sizlere 7/24 açık olan bir çağrı merkezi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde ne zaman Arçelik marka cihazınızla ilgili bir sıkıntı yaşarsanız bize ulaşabilme imkanı sunuyoruz. Böylelikle sizleri en az mağdur duruma düşürmeyi hedefliyoruz. Bu şekilde gecenin bir saati bozulan eşyanız için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firma olarak uzun yılların getirdiği tecrübeye sahibiz. Bu tecrübemizi kalifiye personellerimiz ile destekleyip sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu şekilde firma olarak kalitemizi gösterip siz değerli Cevizli halkının gönlünü kazanıyoruz. Bizler maksimum müşteri memnuniyeti için uğraşıyoruz. Bunu yapmamızın sebebi ise sizlerle iyi ikili ilişkiler geliştirebilmek. Bu sayede ne zaman Arçelik marka cihazınızda sıkıntı yaşasanız kime ulaşacağınızdan emin bir şekilde bizi arıyorsunuz. Bizlerin kalitesini bildiğiniz için sürekli bizlerle çalışmak istiyorsunuz. Biz de sizi kazanmış olmanın verdiği gururla daha bir şevkle çalışıp işlerinizi en kısa sürede ve en kaliteli şekilde hallediyoruz. Bu sayede hem alan memnun hem satan memnun oluyor.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabınızın sorunlarını gün içinde gidermek ve yerinde onarım yaptırmak için Cevizli Arçelik servisi hemen arayın. Cevizli şubemiz 1 yıl garantili onarım yapıyor. Profesyonel kadro ile kalıcı çözümler için doğru yerdesiniz. Servisimiz onarımları yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahip. Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu durumda ilk olarak yapılması gereken servis çağırarak arıza tespiti yaptırmak ve çıkan masrafa göre onarıma veya değişime karar vermektir.

Cevizli Arçelik Servisi Hizmetlerimiz

Günün herhangi saatinde sorun yaşayacağınız belli olmaz. Biz de bunu düşünüp sizlere 7/24 aktif bir çağrı merkezi hizmeti sunuyoruz. Bu sayede günün dilediğiniz vaktinde bizleri arayıp bizlerden teknik destek yardımı isteyebiliyorsunuz. Size sağladığımız bu hizmetle birlikte sizlerin maksimum memnuniyetini gözetiyoruz. Bizleri arayıp yardım talep ettiğiniz de ise çağrı merkezi personellerimiz sizlerin sorununu halletmek için hemen işe koyuluyorlar. Öncelikle sizden sorununuzu anlatmanızı isteyip sorununuzu not alıyorlar. Ardından sizlerin müsait olduğu bir günü ve saati belirleyip teknik destek ekibini evinize yolluyorlar. Ardından evinize gelen teknik servis ekibimiz sorunun çözümü için işe başlıyorlar. Sorununuzu çözmek için bazen parça tamiratı yapabiliyorlar. Bazen de parça değişimi yaparak sorununuzu ortadan kaldırıyorlar. Cihazınızı çalışır halde sizlere teslim ettikten sonra sizinle iletişimimizi kesmiyoruz. Onardığımız cihazınız için sizlere 1 yıl teknik servis garantisi veriyoruz. Bu sayede cihazınızın bir yıl içerisinde tekrar bozulması durumunda sizlerden ücret istemeden tekrar onarımı gerçekleştiriyoruz. Dediğimiz gibi sizlerin maksimum memnuniyeti için en kaliteli hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]