18 Mayıs 2019

Maltepe Ferroli Servisi

ile regalservisim

Maltepe Ferroli servisi olarak siz değerli ilçe sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Orijinal yedek parçalar ile haftanın 7 günü sizlere kalıcı onarım desteği veriyoruz. Arızalı Ferroli marka kombiniz ile yaşadığınız sorunları bizimle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.

maltepe ferroli servisi

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile kombinizi yerinde ve sökmeden tamir ediyoruz. Sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor dediğiniz tüm Ferroli kombi modelleri için bizi hemen arayın. Servise geldiğimiz donanımlı servis araçlarımız ile tüm yedek parçaları yanımızda taşıyoruz.

Ferroli kombilerin en sık görülen arızası su akıtmasıdır. Kombinize düzenli bakım yaptırmazsanız hava tankı zamanla su ile dolar. Bu su basınç yapar ve cihaz bunu emniyet ventilinden akıtmaya başlar. Profesyonel bir bakım ile su akıtma arızasından kurtulabilirsiniz.

Maltepe Ferroli Kombi Bakımı

Ferroli kombi modelleri yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Titiz ve kaliteli bir kombi bakımı ile hem doğal gaz faturanızda tasarruf edersiniz hem de kombinizin ömrünü uzatmış olursunuz. Sürekli yapılan kombi bakımında filtre temizliği kombinin en önemli parçası olan eşanjörün dolmasını engelleri. Bugün Ferroli kombi eşanjör değişimi kombi fiyatının 1/5 oranına gelmektedir. Bu tarz büyük masrafların önüne geçmek için düzenli kombi bakımı şarttır.

Altıntepe Ferroli Servisi

Arızası ne olursa olsun Ferroli kombi ve Ferroli klima modelleri için Maltepe Ferroli servisi şubemizi arayabilirsiniz. Altıntepe mahallesinde ikamet eden tüm Ferroli kullanıcılarına haftanın 7 günü servis hizmeti sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]