18 Mayıs 2019

Maltepe Ferroli Servisi

ile regalservisim

Ferroli kombi kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan Maltepe şubemiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak kusursuz bir onarım desteği veriyor. Eski yeni tüm Ferroli kombi modelleri için aynı gün içinde teknik servis desteği veren firmamız onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içindeyken arızalanan cihazların her zaman servis önceliği vardır. Bunun için size verilen garanti formunun sağ üst köşesindeki “Müşteri numarası”nı bilmeniz yeterli olacaktır.

Ferroli Kombi Bakımı

Ferroli kombi modelleri yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Titiz ve kaliteli bir kombi bakımı ile hem doğal gaz faturanızda tasarruf edersiniz hem de kombinizin ömrünü uzatmış olursunuz. Sürekli yapılan kombi bakımında filtre temizliği kombinin en önemli parçası olan eşanjörün dolmasını engelleri. Bugün Ferroli kombi eşanjör değişimi kombi fiyatının 1/5 oranına gelmektedir. Bu tarz büyük masrafların önüne geçmek için düzenli kombi bakımı şarttır.

Altıntepe Ferroli Servisi

Arızası ne olursa olsun Ferroli kombi ve Ferroli klima modelleri için Maltepe Ferroli servisi şubemizi arayabilirsiniz. Altıntepe mahallesinde ikamet eden tüm Ferroli kullanıcılarına haftanın 7 günü servis hizmeti sunuyoruz.