19 Mayıs 2019

Maltepe Protherm Servisi

ile regalservisim

Protherm kombi kullanıcıları için teknik servis hizmetleri sunan Maltepe Protherm servisi, uzman teknikerleri ile arızalara kalıcı çözümler sunuyor. Eski yeni tüm Regal kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Protherm kombinizi yerinde tamir ediyor ve 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Protherm kombi servisi için Maltepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Teknikerlerimizin her biri tüm Protherm kombi modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi ve son derece tecrübelidir.

Maltepe Protherm Kombi Servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan veya hiç çalışmayan Protherm kombinizi gün içinde tamir ettirmek için Maltepe Protherm servisi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm modellerin onarımlarını gün içinde tamir edebiliyoruz. Arızası ne olursa olsun gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Protherm Kombi Bakımı

Kombi bakım işleminde yapılan yanma odası temizliği, filtre değişimi ve hava basma işlemleri ile kombiniz daha kısa sürede ateşleme yapar. Ortalama kombilerin NTC sensörleri 2 yıl dayanır. 2 yılda bir veya arızalı ise hemen NTC sensör değişimi size çok büyük avantaj sağlar. Ateşleme yapmak için beklemeyen kombilerin yanma odası daha temiz olur ve boşuna gaz harcamanın önüne geçilir. Filtre değişimi ile tıkanan veya yıpranan filtrenin verdiği zarar ortadan kaldırılır ve kombide sürekli temiz su dolaşır. Hava basınç ayarı ile kombi hararet yapmadan ve sıcak su soğumadan çalışmaya devam eder. Ayrıca düzenli baca kontrolü yaptırmanızda fayda var. Kombiniz için yapılacak en önemli işlerden birisi de elbette petek temizliğidir. Peteklerin içinde zamanla kirlenen su kombiye geri döner ve pompaya daha doğrusu suyun geçtiği tüm parçalara zarar verir. Bu durumda kalmamak için binanızın yaşına göre değişken olacak şekilde 2 yılda bir petek temizliği size büyük avantaj sağlayacaktır.

1 yıl Garantili Protherm Servisi

Maltepe şubemiz tarafından yapılan tüm işlemler ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili bir Protherm kombi servisi için bizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı kombiniz için servis kaydı bırakabilirsiniz. Protherm kombi modeli ne olursa olsun bizi hemen arayın. Size garantili kombi servis desteği veriyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Protherm kombinizin servis önceliği vardır. Önceliği olan kombilere çoğu zaman gün içinde veya en geç bir sonraki güne servis kaydı oluşturuyoruz. Garanti süresi içinde iken değişimi tarafımızdan yapılan parça arızalı ise herhangi bir ücret almadan yenisi ile tekrar değiştiriyoruz.

Ekonomik Protherm Servisi

Servisimizde standart servis ücreti uygulaması geçerlidir. Tüm işlemleri son derece titiz ve ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Ekonomik bir özel Protherm kombi servis desteği almak için kesinlikle doğru adrestesiniz.

  • Altıntepe protherm servisi
  • Aydınevler protherm servisi
  • Küçükyalı protherm servisi
  • Cevizli protherm servisi
  • Zümrütevler protherm servisi
  • Girne mahallesi protherm servisi
  • Feyzullah mahallesi protherm servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]