19 Mayıs 2019

Ariston Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Buzdolabı satışında lider markalardan biri olan Ariston’a ait tüm buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazınızı yerinde tamir ediyoruz. Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Aynı gün içinde çözüm. Ses mi yapıyor? Aynı gün içinde tamir. Su mu akıtıyor? Yerinde onarım. Tüm imkânlarımız ile siz Ariston buzdolabı kullanıcılarına kusursuz bir pratik çözümler sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz. Aynı gün içinde Ariston buzdolabınızı tekrar kullanabilmek istiyorsanız bizi şimdi arayın. Telefon numaralarımız haftanın 7 günü 24 saat boyunca destek veriyor. Dilediğiniz zaman arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Hiç Soğutmuyor

ariston buzdolabı servisi

Ariston buzdolabınız elektrik geliyor ama hiç soğutma yapmıyorsa elektronik kartı ve motoru kontrol edilmelidir. İki parçada sökülmeden ölçü aleti ile tespit edilebilir. Hangisinde arıza var ise aynı gün içinde değişimi yapılır. Servis araçlarımızda tüm motor çeşitleri bulunmaktadır. Fakat kart arızası ihtimaline karşı bize kayıt verirken buzdolabınızın tam modelini söylemeniz yararınıza olacaktır. Kart, modelden modele farklılık gösterdiği için teknikerlerimizin yanında olmayabilir. Bu yüzden model vermeniz önemlidir. Hiç soğutmayan Ariston buzdolabınızda sadece gaz problemi var ise yerinde gaz şarjı yapabiliyoruz.

Ariston Buzdolabı Ses Yapıyor

Ariston buzdolabınız ses yapıyor ve herhangi bir kapağını açtığınızda ses gidiyor ise bilmelisiniz ki arıza fandan kaynaklanıyor. Fakat direkt fan değişimi mantıklı değildir. Çünkü fan buza çarpıyor olabilir. Yani fan arızası yanıltıcı olabilir, cihazınızın gerçek problemi buz yapmasıdır. Peki bunu nasıl anlarsınız? Cihazın fişini çekin kapaklarını açın ve 2 gün bekleyin, tekrar fişe taktığınızda fan ses yapmıyorsa sorun buzlanma yapıyorsa kesin fan. Ariston buzdolabı modellerinin tüm iç ve dış fanlarını yanımızda taşıyoruz. Profesyonel bir fan değişim hizmeti için bizi şimdi arayın.

Ariston Buzdolabı Alt Taraf Soğutmuyor

Aslında en son buzdolabı modelleri ile bu arıza isim değiştiriyor. Alttan derin donduruculu modellerde üst soğutmuyor arızası olarak tanımlanıyor. Yada en doğrusu buzdolabı kısmı soğutmuyor diyelim. Buzdolabınızın derin dondurucu kısmı normal fakat buzdolabı kısmı soğutmuyor ise cihazınız hararet yapmış olabilir, rezistans, sensör veya sigorta arızalı olabilir. Tüm bu parçaların tespiti yapılır ve arızalı hangisi ise aynı gün içinde değişimi yapılır. Kullanıcı olarak bilmeniz gereken böyle bir arıza var ise en kısa zamanda servisi çağırmanız gerektiğidir. Çünkü bu arıza başladıktan yaklaşık 5-10 gün sonra üst bölmede soğutma zayıflığı gösterecektir.

Ariston Buzdolabı Kapak Düştü

Özellikle büyük boy dolaplarda bu arıza sık görülür. Çünkü kapaklar geniştir ve herkes kapak raflarına sıvı ve ağır yükler koyar. Bu da zamanla kapağın düşmesine daha doğrusu dübel kısmının çürümesine neden olur. Bunun çözümü elbette var. Bu arıza ile karşılaştığınızda bizi hemen arayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Bunun için kapağı sökmemiz gerekiyor. Bu yüzden dolabınızın içindeki yiyecekleri güvene aldıktan sonra aramanızda fayda var.

Ariston Buzdolabı Sigorta Attırıyor

Ariston buzdolabınız çalışmaya başladığında veya bir süre sonra sigorta attırıyor ise kaçak ölçümü yapılmalıdır. Bizler Ariston buzdolabı servisi olarak sigorta attıran buzdolabının tüm sorunlarını yerinde çözüyoruz. Sigorta attırma arızaları genelde ana motordan kaynaklanır. Zaten bu tarz bir şikayete gittiğimiz zaman ilk önce priz sonra ana motor kontrolü yaparız. Eğer ana motorunuzda kaçak varsa maalesef motor değişimi yapılmadan bu arızadan kurtulamazsınız. Ariston buzdolabı tamiri için şubemizi hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]