8 Kasım 2019

Üsküdar Ariston Servisi

ile regalservisim

Üsküdar Ariston servisi firmamızda tüm modellerin onarımları yapılmaktadır. 1 yıl garantili ve yerinde servis hizmeti için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Donanımlı teknik servis araçlarımız ile yaşadığınız arızalara gün içinde çözüm üretiyor ve cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz. Ariston markasına ait eski yeni tüm modellerin onarımı için hemen arayın.

Yedek parça destekli gerçekleştirilen servis hizmetinde deneyimli, tecrübeli ve sertifikalı eleman konusu önemlidir. Firma olarak, işini meslek edinmiş, tecrübeli ve işini seven elemanları servise alıyoruz. Ayrıca sertifika konusu da bizim için önemli bir konudur. Müşteri memnuniyeti konusunda çözüm odaklı hareket eden elemanlarımız, randevulu hizmet sunmaktadır. Üsküdar ilçesi için Üsküdar Ariston servisi gerektiğinde bizi arayın. Ekiplerimiz Üsküdar’ın bütün mahallelerine hizmet götürüyor.

Üsküdar Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

üsküdar ariston servisi

Çamaşır makinesi onarımı için dilediğiniz zaman bizi arayarak arızalı çamaşır makinenizi yerinde tamir ettirebilirsiniz. Tüm arızalara taşımadan çözüm üretiyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Üsküdar Ariston servisi şubemizde her işlem ve değiştirilen her parça 1 yıl garantilidir.

Ariston çamaşır makinesinde servis olarak en sık gördüğümüz arıza cihazın sıkmada sallanmasıdır. Bu arıza kesinlikle ihmale gelmez. Zamanla çamaşır makinesi amortisörleri boşalır ve yük tamamen yaylar ile üç ayağa biner. Bu sorun zamanla kazanın kırılmasına neden olur. Ses yapan Ariston çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmek isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve çamaşır makinenizi taşımadan tamir ediyoruz.

Üsküdar Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı arızalarını gün içinde gideren firmamız haftanın 7 günü sizlerin yanında. Eski yeni tüm Ariston dolapların tamir, bakım ve kurulumu için bizi hemen arayın. Üsküdar Ariston servisi sektörün en eski firmalarından biridir. Ayrıca nöbetçi ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz destek veriyoruz. Resmi tatillerde ve özel günlerde yaşadığınız arızaları çözmek için hemen arayın. Firma olarak onarım yaptığımız cihazlara 1 yıl da parça garantisi veriyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetlerimiz Emrinizde

Servis hizmetlerimiz kısa sürede bakım işlemi gerçekleştirmektedir. beyaz eşyadan klimaya ve kombiye bütün cihazlarınızı tamir ediyoruz. Beyaz eşya bakımında, cihazınızın markasına ait parçaları araçta hazır bulunduruyoruz. Servis işlemi esnasında parça arama gibi problemlerle karşılaşmıyoruz. Üsküdar Ariston servisi, Ariston’a ait parçaları problemsiz bir şekilde tedarik etmektedir.

Tatil günlerinde ve diğer mesai dışı saatlerde servis imkanı sunan şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Firmamızın deneyimli eleman kadrosu, istediğiniz zaman servis hizmeti sunabilmektedir.

Güncel Yöntemleri Tercih Ediyoruz

Servis hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde etkili rol oynayan tecrübeli elemanlarımız, teknolojiye ayak uydurmaktadır. Her zaman gelişen ve buna bağlı olarak yeni parça üreten yeni cihazlar, kısa sürede tamir edilmektedir. Firma olarak yeni cihazların tamirini, bakımını ve montajını, cihazın bulunduğu mekanda gerçekleştiriyoruz.

İşin Uzmanları Ekibimiz İş Başında

‘İşini ehli ver’ sözü, servis hizmetinin temelini oluşturmaktadır. Kış aylarında sürekli çalışan kombiler, işin ehli olmayan kişilere teslim edilmelidir. Doğal gazla çalıştığı için tehlikeli olan bu cihazlar, sertifikalı ve işinin ehli olan kişilere teslim edilmelidir. İşinin ehli elemanlarımız, bu konuda aradığınız Üsküdar Ariston servisi hizmetini sunmaktadır.

Neden Uzman Ekibimizi Tercih Etmelisiniz?

Doğal gazla çalışan kombiler ve elektrik enerjisi ile çalışan beyaz eşyalar, bu konuda tecrübeli olmayan kişilere teslim edilmemelidir. Firmamız, bu konuda sertifika sahibi olan kişilerin tercih edilmesini tavsiye etmektedir.

İşin uzmanı elemanlarımızı tercih ederseniz;

  1. Zaman kaybı yaşamadan, kısa zamanda cihazınız kullanılabilir hale gelir.
  2. Cihazınız uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.
  3. Standart fiyat uygulaması gerçekleştiren firmamız, fiyat konusunda güven vermektedir.

Parça ücreti, servis ücreti ve hizmet kalitesi konusunda firmamız her zaman için güvence sunmaktadır.

Üsküdar şubemiz haftanın 7 günü teknik servis hizmeti veriyor. Cumartesi ve Pazar günleri nöbetçi ekipler hizmet veriyor. Bu sayede tüm sorunlar için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]