10 Kasım 2019

Beylerbeyi İndesit Servisi

ile regalservisim

Hizmet dünyasının bir parçası olan kaliteli servis hizmetimiz, deneyim, tecrübe ve teknik eğitim konusunda üst seviyededir. Teknolojinin her geçen gün ilerlediğini bu günlerde, firma olarak yeni cihazları yakından takip ediyoruz. Beyaz eşya dünyasının yeni cihazlarını, yeni klima modellerini ve yeni kombileri inceliyoruz. Beylerbeyi İndesit servisi kapsamında, yeni modellerin bakım işlemini de sorunsuz bir şekilde yapıyoruz.

Ekibimiz Yeni Cihazlar Konusunda Eğitilmektedir

Yeni model ve aynı zamanda son teknoloji özelliğine sahip beyaz eşya dünyasına ait ürünler, servis hizmeti olmadan kullanılamaz. Montajdan bakıma kadar bütün konularda bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz, yeni modeller konusunda gerekli eğitimi almaktadır.

Profesyonel Beylerbeyi İndesit servisi hizmetimizin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Servisimiz, eski olsun son model olsun, beyaz eşya servis işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.
  2. Randevu saatinden önce telefon açan elemanlarımız, mesaisini size göre ayarlamaktadır.
  3. Parça fiyatı ve servis fiyatı farklıdır.
  4. Personelimiz onayınız olmadan servis hizmeti ve parça montajı gerçekleştirmemektedir.
  5. Şirketimiz, doğal gazla çalışan kombilerin, elektrikli ve gazlı klimaların bakımını özel yöntemlerle gerçekleştirmektedir. Diğer beyaz eşyalar konusunda da ekibimiz uzmandır.

Hizmette kalite ile tanışmak için, hizmette profesyonelliği tercih eden firmamızı tercih etmeniz yeterlidir.

Montaj Hizmetimiz

Montaj hizmetimiz, buzdolabı, televizyon, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi ve klimalar için geçerlidir. Beylerbeyi İndesit servisi Montaj ekibimiz, prosedüre uygun şekilde montaj işlemi gerçekleştirmektedir.

Bakım Hizmetimiz

Yıllık bakım hizmetimiz sayesinde, cihazınızın kalitesini artıracak ve daha uzun ömürlü olacaktır. Bakım hizmetimizle birlikte, faturanız % 30 daha az gelecek. Bu nedenle cihazınızın bakım işlemini ihmal etmeyin.

Tamir Hizmetimiz

Bozulan bir buzdolabı, bozulan bir kombi ve bozulan bir klima, acilen tamir edilmelidir. Bu kategoride ekibimiz kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Kış aylarının soğuk ve yağışlı günleri gelmeden, kombinizin bakımını ihmal etmeyin. Yaz aylarının çöl sıcakları bastırmadan klimanızın bakımı için bizi arayın.

Firmamızın hızlı ekibi, kısa sürede adresinize ulaşmaktadır ve tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Hayatımızın bir parçası olan bu cihazları kısa sürede kullanıma sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]