12 Kasım 2019

Fikirtepe İndesit Servisi

ile regalservisim

Fikirtepe İndesit servisi, donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile sizlere yerinde onarım hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili İndesit teknik servis için tek yapmanız gereken Fikirtepe şubemizi aramak. Arızalı İndesit marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazların tamamı için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve onarımları taşımadan, yerinde yapıyoruz.

Genel olarak kişilerin ev için aldığı her teknolojik alet, büyük bir özenle, araştırmayla ve titizlikle seçerek en uygun olanı bulduktan sonra sahibi olurlar. Bu kadar özel ve değerli olan yaşam alanlarımızın ihtiyaçları, elbette zamanla deforme olacak ve bozulmaya kadar varan problemleri yaşayacaktır.

Bu esnada oluşan hasarlara ve problemlere karşı tabii ki bizim gibi firmalar devreye girerek oluşmuş olan bu problemi kaldırmak adına büyük bir itina ile hizmet vermektedir. Fikirtepe İndesit servisi olarak bizler bu konu hakkında büyük bir titizlik ve düzenli çalışma sunmaktayız. Bizleri kendinize en yakın firma olarak görerek destek konusunda şüphesiz güvenebilirsiniz.

İndesit Buzdolabı Servisi

İndesit buzdolabınız soğutmuyor mu? Donanımlı teknik servis araçlarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili İndesit buzdolabı tamiri için Fikirtepe İndesit servisi arayarak aynı gün içine servis kaydı bırakabilirsiniz. Buzdolabınızın modeli ne olursa olsun taşımadan, yerinde tamir ediyoruz. İçindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir ettirmek için hemen arayın.

Bakım ve Tamirde Doğru Çalışma

Bazen çeşitli firmalar öz güvensiz ve değer vermeyerek çalışmalarını ifa etmektedirler. Bu durum sonradan hem firmaya hem de müşteriye ekstra problemler doğurabilir. Bu iş ile uğraşan firmaların çalışanları mutlaka bu konu hakkında iyi düzeyde bilgili ve öz güvenli bir şekilde çalışmalıdırlar.

Bakım veya tamir durumlarında mekanizmayı tanıyarak, karakterini bilerek hareket edilmelidir. Firmamızın elemanları iyi eğitimli ve yapması gerekeni en doğru şekilde uygulayan değerli kişilerden oluşmaktadır. Hem alet kullanımı bilgisi hem de bakım ve tamir yöntemiyle eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayarak, sizlerde pozitif yönde etki sağlayacaklar.

Montajda Güvenilir Adres

Haftanın 7 günü çalışma saatleri içerisinde ne zaman isterseniz firmamıza ulaşarak montaj işlerimizden de faydalanabilirsiniz. Fikirtepe ve çevresinde ikamet ediyorsanız ilk olarak aklınıza bizlerin Fikirtepe İndesit servisi aklınıza gelmesi oldukça memnun edecektir. Montaj işlemindeki gösterdiğimiz pür dikkat çalışmayla hatasız işler meydana getirmekteyiz.

Yüksek Destek

Sizlere her zaman desteğimizi yüksek bir şekilde sunarak, bize karşı olan memnuniyetinizi bir kural olarak bizlerin ilk yapması gereken olarak belirledik. Tamir ve bakımdan daha önemli olan bu yapılan işlemlerden sonraki memnuniyetin yüksek olmasıdır. Bu nedenle Fikirtepe İndesit servisi prosedürlerinde her zaman yüksek destekten gelen yüksek memnuniyet bulunuyor.

Hizmet Çeşitlerimiz

Haftanın 7 günü olarak verdiğimiz hizmette şunlar bulunmaktadır:

  • Kombi
  • Klima
  • Buzdolabı
  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık makinesi

Gibi ev aletleri ve diğer beyaz eşyaların tamiri bakımı ve montajı hizmetlerimizin içerisinde var olmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]