14 Kasım 2019

Kayışdağı İndesit Servisi

ile regalservisim

İndesit beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde tamiri, bakımı ve montajı için Kayışdağı şubemizi hemen arayın. Servisimiz tüm modeller için destek vermektedir. Arızalı cihazlarınızın en kısa sürede tamir edilmesi için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz haftanın 7 günü destek sunuyor.

Kayışdağı İndesit Servisi olarak, Kayışdağı Mahallesi’nde bulunan müşterilerimize yerinde tamir ile hızlı, kaliteli bir şekilde olası sorunlarını çözmek için hizmet vermekteyiz. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Hizmetlerimizi sunarken orijinal yedek parça ile sorun yaratan İndesit ürünlerinizi yerinde tamir yöntemi ile çözmekte, sıkıntı yaratan ürünlerinizin arızalarını giderecek uzman personelleri de müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Müşterilerimize hizmet sunarken sorun yaratan yedek parçaların olumsuz bir durum teşkil etmemesi için onarımdan sonra test etmekteyiz. Bu durumda yedek parçaların da performans bozukluklarını ortadan kaldırmaktayız.

Servisimizde Verilen Hizmetler

Kayışdağı İndesit Servisi olarak, kaliteli, tam garanti, yerinde tamir imkanı ile ürünlerin yerinden kaldırılmadan zamanında tamir ve gerçek yedek parça kullanarak, ayrıca işçilikten ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Servisimizde verdiğimiz hizmetleri;

  1. Beyaz Eşya Servisi
  2. Kombi Servisi,
  3. Klima Servisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız haftanın yedi günü servis desteği vermektedir. Firmamız servis ağı içinde tamir, bakım ve montaj desteğini uzman personelleri ile yapmaktadır.

Servis hizmetini tam vaktinde yaparak müşterilerimizi memnun etmek bizim işimizdir. Servisi işimizi uzman kadromuz ile Kayışdağı bölgesinde vermeye devam etmekteyiz. Kaliteli servis anlayışımızı müşterilerimize ulaştırmak amacı ile işinde ehil kadromuzla, dinamik bir şekilde yolumuzda yürümekteyiz.

Kayışdağı İndesit Servisi olarak işimizi severek yapan ve bu sektörün en çalışkan tamircisiyiz.

İndesit Buzdolabı Servisi

Servis olarak İndesit buzdolabı modellerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın motorunun ses yapıp devreye girmemesidir. Akla ilk gelen bu durumda motor arızasıdır fakat İndesit modellerinde anakart kontrolü de yapılmalıdır. Kayışdağı indesit servisi olarak tüm İndesit buzdolabı arızalarını aynı gün içinde tamir ediyoruz.

Firmamızda buzdolabı tamir hizmetleri için sabah 8.00 ile 19.30 arasında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize etkili hizmetler sunmak amacı ile en kısa zamanda tamirci ulaştırmak ve buzdolabı ile ilgili sıkıntıları çözmek için çalışmaktayız.

Kayışdağı Mahallesi’nde buzdolabı için destek verdiğimiz hizmetlerimiz,

  • Motor Değişimi
  • Soğutma ürünleri fan motoru değişimi
  • Buzdolabı yenilenmesi
  • Bakımı olarak sıralanmaktadır.

Bazı akşamlar buzdolabının çok sesli çalışmasının birçok nedeni olmaktadır. Bu sıkıntıları olan Kayışdağı sakinlerinin yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz.

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Kayışdağı tamir servisi olarak, arızalı, sesli çalışan, kullanım dışında kalmış kısacası tamire ihtiyacı olan çamaşır makinelerinizi vaktinde ve garantili bir şekilde tamir etmekteyiz. Çamaşır makinesi tamir ve bakım işi en iyi bildiğimiz ve bu işi yaparken mutlu olduğumuz bir iştir. Bu işi zamanında, kusursuz bir şekilde yaparak sektörde lider firmayız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]