14 Kasım 2019

Göztepe İndesit Servisi

ile regalservisim

Göztepe İndesit servisi olarak Kadıköy ilçesi genelinde İndesit beyaz eşya servis hizmetleri veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan İndesit cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi hemen arayın.

Ev eşyaları her geçen gün daha teknolojik ve daha çok hassas yapıda üretildikleri için arıza durumları da bir o kadar artmaktadır. Ani oluşan elektrik kesintileri, klima, kombi ve çeşitli beyaz eşyaları oldukça etkilediğinden kısa devre yapma oranı gayet fazladır. Bu gibi oluşan arıza durumlarında iyi ve güvenilir bir tamir servis firması bulunması şarttır. Göztepe bölgesinde bulunan firmamız sizlerin tüm klima, kombi ve beyaz eşyaları için tamir hizmeti sunmaktadır. Göztepe İndesit servisi olarak sadece tamir değil aynı zamanda eşyaların bakımı ve montajlama gibi hizmetleri de sizlere sunmaktayız.

İndesit Buzdolabı Servisi

İtalyan tasarımı ve geniş iç hacmi ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından olan İndesit markasının tüm modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm İndesit buzdolabı modelleri için Göztepe İndesit servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlere gün içinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel çözüm için doğru yerdesiniz.

Doğru Çalışma Prensibi

Firmamızın doğru çalışma prensipleri arasında her zaman müşteri memnuniyetinin oldukça üst seviyede tutulması kuralını her zaman önemsiyoruz. Yaptığımız tamir işlerinde bizlere emanet edilen, sizlerin değerli ev eşyalarına duyduğunuz itimadı bizlerde aynı şekilde göstererek temiz bir çalışmayla birlikte daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Firmamızın Profesyonel Çalışma Grubu

Göztepe İndesit servisi denildiğinde akla ilk gelen düşünce, işinde bilgili ve profesyonel kişiler barındıran bir firma olmamızdır. Bu doğrultuyu hiç bir zaman bozmayarak tam kuvvetle birlikte güvenilirliğimizi ve doğru firma olduğumuzu her yerde göstermekteyiz. Firmamızın elemanları tamir, montaj ve bakım konusunda oldukça bilgili, iyi eğitim almış ve tecrübe sahibi olan kişilerdir. Böylece her zaman işimizi büyük bir dikkatle uygulayarak sizlerin memnuniyetini tam anlamıyla kazanıyoruz.

Her Zaman Hazırız

Oluşan ev eşyalarınızın problemlerinde bizi aramanız yeterli olacaktır. Çalışma saatleri içerisinde olmak şartıyla haftanın 7 günü sizlere hizmet veriyoruz. Ne zaman olursa olsun bizlerle irtibata geçebilir ve şikayetlerinizi dile getirerek taleplerinizi de bizlere iletebilirsiniz. Göztepe İndesit servisi sizlere her türlü destek vermeye her zaman hazırdır.

Dikkatli ve Titiz Çalışma

Sadece profesyonel bir çalışma grubuna değil ayrıca profesyonel bakım, onarım ve montajlama aletleriyle birlikte görevimizi ifa etmekteyiz.

Bu sayede;

  • Mutluluk
  • Güven
  • Memnuniyet
  • Tavsiye

Gibi özel duygularla birlikte olarak, işimize en iyi şekilde devam ediyoruz. Haftanın 7 günü çalışma saatinde firmamızı arayarak bu hizmetten sizlerde en güzel şekilde faydalanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]