7 Kasım 2019

Ümraniye Ariston Servisi

ile regalservisim

Firmamızın güncel çözüm seçeneği sunan elemanları, beyaz eşya çeşitlerinin yanı sıra kombilerin ve klimaların tamir işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Yılların tecrübesine sahip olmaları nedeniyle, bütün cihazlar konusunda servis ekibimizin bilgisi var. Bu nedenle cihazınızı teslim edebilirsiniz. Tecrübeli ve aynı zamanda teknik bilgiye sahip elemanlarımız, sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar hizmet sunmaya devam ediyor. Ümraniye Ariston servisi mesaisini siz belirliyorsunuz. Sizin uygun olduğunuz zamanlarda servise geliyoruz.

Ümraniye Ariston Buzdolabı Servisi

Her biri konusunda son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile siz bölge sakinlerine Ariston servis hizmeti sunuyoruz. Ariston buzdolabı modellerinin tamamı için gerekli tüm parçalara sahibiz. Bu sayede sizlerin tüm yaşadığı sorunları gün içinde çözüyor, yaptığımız onarımların tamamına 1 yıl garanti veriyoruz. Kusursuz bir tamir hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ariston buzdolabı su akıtıyor ise Ümraniye Ariston servisi arayarak tamir talebinde bulunabilirsiniz. Su akıtan tüm Ariston buzdolabı modellerini yerinde, taşımadan tamir ediyoruz. Zaten taşınan buzdolabının zarar görmemesi mucize olur. Bunun bilincinde olan bir servis olarak tüm sorunlara karşı yedek parça ile geliyor ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Ümraniye Ariston Kombi Servisi

ümraniye ariston kombi servisi

Ariston kombi modellerinde en sık görülen arıza cihazın sıcak su vermemesidir. Eğer sizin de Ariston kombinizde sıcak su sorunu varsa cihazın üç yollu vanası arızalıdır. Düşük bir ihtimalle de olsa NTC sensörden aynı hatayı yapabiliyor. Her iki durum için de Ümraniye Ariston servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Kombi tamirinde son derece deneyimli ustalar ile çalışıyoruz. Yaşadığınız kombi arızalarına kesintisiz ve en kısa sürede çözümler üretiyoruz.

Mesaimizi Siz Belirliyorsunuz

Aracında gerekli parçaları hazır eden servis çalışanlarımız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. İşini severek yapan elemanlardan oluşan servisimiz, sertifikalı çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz ve güler yüzlü hizmeti çalışma prensibi haline getiriyoruz. Gün içerisinde birden fazla adrese gidiyoruz. Bu nedenle hızlı çalışan ve cihazı kullanılabilir bir şekilde teslim eden ekiplerle çalışıyoruz. Pratik Ümraniye Ariston servisi hizmetimizle, zaman kaybı yaşamazsınız.

Uzman Personel Kadromuz İş Başında

Servis işlemlerinde müşteri memnuniyetini dikkate alarak hareket eden çalışanlarımız, yıllık bakım işlemlerinde, arıza durumunda ve montaj işlemlerinde oldukça başarılı grafiğe sahiptir. Ekibimiz, performansı düşen kombilerin, soğutma işlemini yapmayan klimaların ve işlevselliğini yitirmiş buzdolapların tamirini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ümraniye Ariston servisi konusunda çözüm üreten ekibimiz, cihazınızı ilk günkü performansıyla size teslim etmektedir.

Müşteri Memnuniyetini Tercih Ediyoruz

Hizmet kalitesini ön plana çıkaran ve bu kategoride rakiplerini geride bırakan elemanlarımız, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir.

Hizmet kalitesini her geçen gün artıran firma elemanlarımız:

  1. İşini meslek edinmiş uzman kişilerden oluşmaktadır.
  2. Ayrıca gerekli teknik eğitimi alan ekibimiz, sertifikalıdır.
  3. Uzman ekiplerle çözüm üreten firmamız, randevulu çalışmaktadır.
  4. Onayınız olmadan elemanlarımız parça montajı, arıza onarım ve cihaz bakımı yapmamaktadır.

Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren firmamız, güler yüzlü hizmet sunuyor. Tamir, montaj ve bakım işlemleri esnasında yedek parçalar araçta hazır beklemektedir.

İletişim Numaralarımızdan Bize Ulaşabilirsiniz

İletişim numaralarımızı aradığınızda, istediğiniz hizmetin tamir mi yoksa bakım işlemi olduğunu net bir şekilde ifade etmelisiniz. Arıza bilgilerinin yanı sıra, cihaz marka bilgileri, iletişim bilgileri ve adres bilgilerini de doğru bir şekilde vermelisiniz.

Ümraniye Ariston Servisi İletişim Bilgileri

Ümraniye Ariston Servisi Adres : Armağanevler Mahallesi Tütengil Sokak No : 38

Ümraniye Ariston Servisi Telefon : 0216 527 62 72

Ümraniye Ariston Servisi Facebook

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]