6 Kasım 2019

Sultanbeyli Ariston Servisi

ile regalservisim

Sultanbeyli Ariston servisi, yıllarını bu işe vermiş teknisyenleri ile siz değerli ilçe sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyor. Titiz ve kaliteli bir çözüm arıyorsanız tek yapmanız gereken Sultanbeyli ofisimizi aramak. Sahip olduğumuz tüm imkanlar ile git gel yapmadan tek seferde ve yerinde onarım yapıyoruz.

sultanbeyli ariston servisi

Elektronik dünyasının önemi cihazlarından olan kombilerin ve klimaların bakımını, işinin ustası servis ekibimize yaptırmalısınız. Buzdolabı, klima, derin dondurucu ve kış aylarında kombiler, uzun süre çalışır ve yıpranır. Bu nedenle servisimizi aramak suretiyle bu cihazların özel bakımını yaptırmalısınız. Bu şekilde cihazınızın yakıt ve fonksiyonel performansı üst seviyeye çıkacaktır. Sultanbeyli Ariston servisi performans artırıcı özel yöntemlerimiz sayesinde, bu cihazları daha verimli kullanabilirsiniz.

Sultanbeyli Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Arızalı Ariston çamaşır makinenizi vakit kaybetmeden tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz imkanlar ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde çözümler sunuyoruz. Eski yeni her modelin yedek parçasına sahibiz. Bu sayede çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran veya sallanan Ariston çamaşır makinenizi yerinde tamir edebiliyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken Sultanbeyli ofisimizi aramak. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak arızalı cihazlara en kısa sürede çözüm üretecek tüm donanıma sahibiz. Ustalarımızın her biri işinin ehli kişilerdir. Değişen parçaya veya yapılan onarımlara da 1 yıl garanti veriyoruz. Sultanbeyli Ariston servisi firmamız kendine ait bir bir çağrı merkezine sahiptir. Bu sayede saat kaç olursa olsun bizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız bildirdiğiniz arızaya en uygun ve size en yakın ekibi aynı gün içinde yönlendiriyor.

Sultanbeyli Ariston Kombi Servisi

Yıllardır ülkemizde satış yapan ve bir çok modeli ile kullanıcılara tasarruf sağlayan Ariston markasının tüm kombileri için servis, yıllık bakım ve petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Yaşadığınız kombi sorunlarına ekonomik çözümler üretmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sultanbeyli Ariston servisi, kombi tamirinde uzman kadrosu ile sizlere pratik çözümler üretiyor. Özellikle kış aylarında en kısa sürede kombi arızasından kurtulmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Sizlere pratik ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Üstelik onarımların hepsi 1 yıl garantilidir.

Ariston Kombi Yıllık Bakımı

Her kombide olduğu gibi Ariston kombi modellerinde de yıllık bakım gerekir. Yıllık kombi bakımı işleminde uygulananlar size hem fatura da tasarruf sağlar hem de kombinizin ömrünü uzatır. Sürekli kullanımda yani kış aylarında kombinizin arıza verme ihtimali daha yüksektir. Ama bakımı yapılan kombiler daha az arıza verir ve daha verimli çalışır. Titiz ve etkili Ariston kombi bakımı için Sultanbeyli Ariston servisi hemen arayın.

Pratik Bakım İşlemlerimiz Faturanızı Düşürecek

Düzenli bakım, cihazın performansını artıran en önemli konudur. Kombi temizliği, bakımı ve petek temizliği, yakıtta % 30 tasarruf imkanı sunmaktadır. Firmamız, faturanızı düşürecek yöntemlerle bakım işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştiriyor. Sultanbeyli Ariston servisi bakım yöntemlerimiz, Sultanbeyli’nin her köşesine ulaşmaktadır.

Bakım İşlemlerinde Bizi Tercih Edin

Senelik düzenli bakım işlemini yaptırarak cihaz performansı artırmak için müşteri hizmetlerimizi arayın. Arızanın büyümesini ve cihazınızın fonksiyonel özelliğinin artmasını sağlayan servis hizmetimiz, hafta sonu ve hafta içi devam ediyor.

Sultanbeyli Ariston servisi bakım hizmetimizi tercih ederseniz, şu avantajları elde edersiniz:

  1. Her yıl düzenli bir şekilde kombi cihaz bakımı, klima ve beyaz eşya bakımı yaptırırsanız, daha az fatura ödersiniz.
  2. Düzenli cihaz bakımı yaptırırsanız, kullandığınız cihaz daha az arıza verir ve daha uzun ömürlü olur.
  3. Değişmesi gereken parçaların değişmesi, diğer parçaların ömrünü uzatır.
  4. Düzenli bir şekilde temizlenen kombi, daha iyi ısıtır ve daha az arıza verir. Bu nedenle temizlik ve bakım işlerini ihmal etmeyin, servisimizi arayın.

Cihazınızı Kullanmadan Önce Bizi Arayın

Bakım işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması, beyaz eşya, klima cihazı ve kombi cihazı kullanım kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu cihazların kullanım kalitesini artırmak için kış aylarına ve yaz aylarına girmeden servisimizi arayabilirsiniz.

Montaj ve Tamirde Etkili Çözüm Sunuyoruz

Beyaz eşyaların kaliteli bir şekilde kullanılabilmesi için montaj konusunda ekibimize güvenebilirsiniz. Klima montajında duvar seçimi ve kombi montajında mekan tercihinde uzman elemanlarımız görev alıyor. Montaj hatası, cihazın kullanımını negatif hale getirmektedir. Bu nedenle tamir ve bakım işlemlerinde olduğu gibi montaj işlemlerinde de profesyonel servis hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]