6 Kasım 2019

Sultanbeyli Ariston Servisi

ile regalservisim

Sultanbeyli Ariston Servisi

Elektronik dünyasının önemi cihazlarından olan kombilerin ve klimaların bakımını, işinin ustası servis ekibimize yaptırmalısınız. Buzdolabı, klima, derin dondurucu ve kış aylarında kombiler, uzun süre çalışır ve yıpranır. Bu nedenle servisimizi aramak suretiyle bu cihazların özel bakımını yaptırmalısınız. Bu şekilde cihazınızın yakıt ve fonksiyonel performansı üst seviyeye çıkacaktır. Sultanbeyli Ariston servisi performans artırıcı özel yöntemlerimiz sayesinde, bu cihazları daha verimli kullanabilirsiniz.

Pratik Bakım İşlemlerimiz Faturanızı Düşürecek

Düzenli bakım, cihazın performansını artıran en önemli konudur. Kombi temizliği, bakımı ve petek temizliği, yakıtta % 30 tasarruf imkanı sunmaktadır. Firmamız, faturanızı düşürecek yöntemlerle bakım işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştiriyor. Sultanbeyli Ariston servisi bakım yöntemlerimiz, Sultanbeyli’nin her köşesine ulaşmaktadır.

Bakım İşlemlerinde Bizi Tercih Edin

Senelik düzenli bakım işlemini yaptırarak cihaz performansı artırmak için müşteri hizmetlerimizi arayın. Arızanın büyümesini ve cihazınızın fonksiyonel özelliğinin artmasını sağlayan servis hizmetimiz, hafta sonu ve hafta içi devam ediyor.

Sultanbeyli Ariston servisi bakım hizmetimizi tercih ederseniz, şu avantajları elde edersiniz:

  1. Her yıl düzenli bir şekilde kombi cihaz bakımı, klima ve beyaz eşya bakımı yaptırırsanız, daha az fatura ödersiniz.
  2. Düzenli cihaz bakımı yaptırırsanız, kullandığınız cihaz daha az arıza verir ve daha uzun ömürlü olur.
  3. Değişmesi gereken parçaların değişmesi, diğer parçaların ömrünü uzatır.
  4. Düzenli bir şekilde temizlenen kombi, daha iyi ısıtır ve daha az arıza verir. Bu nedenle temizlik ve bakım işlerini ihmal etmeyin, servisimizi arayın.

Cihazınızı Kullanmadan Önce Bizi Arayın

Bakım işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması, beyaz eşya, klima cihazı ve kombi cihazı kullanım kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu cihazların kullanım kalitesini artırmak için kış aylarına ve yaz aylarına girmeden servisimizi arayabilirsiniz.

Montaj ve Tamirde Etkili Çözüm Sunuyoruz

Beyaz eşyaların kaliteli bir şekilde kullanılabilmesi için montaj konusunda ekibimize güvenebilirsiniz. Klima montajında duvar seçimi ve kombi montajında mekan tercihinde uzman elemanlarımız görev alıyor. Montaj hatası, cihazın kullanımını negatif hale getirmektedir. Bu nedenle tamir ve bakım işlemlerinde olduğu gibi montaj işlemlerinde de profesyonel servis hizmetimizi tercih edebilirsiniz.