6 Kasım 2019

Küçükyalı Ariston Servisi

ile regalservisim

Düzenli bakım işlemlerimiz sayesinde performansı artan kombileriniz, pratik çözüm üreten ekiplerimize emanet. Soğuklarda sürekli çalışan kombilerinizin performansı düşerse, hemen bizi arayın. Isıtma işlemini yüksek derecelerde yapmaya başlarsa, kombinizin temizliğe ihtiyacı var demektir. Bu gibi durumlarda özel kimyasal madde ile temizleme yapan personelimiz, yerinde temizlik işlemleriyle kombinizi kışa hazırlamaktadır. Küçükyalı Ariston servisi kombinizin temizlik işlemlerinde ve bakımında, bizi aramanız yeterlidir.

Küçükyalı Ariston Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Ariston buzdolabınızı yerinde tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın. Donanımlı Ariston servis araçlarımız ile tüm modellerin yedek parçalarını yanımızda taşıyabiliyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile eski yeni tüm modellerin onarımlarını yapabiliyoruz. Küçükyalı Ariston servisi olarak semt geneline gün içinde geliyoruz. Yıllardır Tevfik sağlam caddesinde tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız tüm cihazları tamir edecek orijinal yedek parça stoklarına sahiptir.

Bizi Arayın Faturanız Daha Düşük Gelsin

Kışın özellikle çok soğuklarda, kombileriniz yüksek derecede ve sürekli çalışır. Bu durumda cihaz yorulur ve performansı düşer. Servisimizin güvenilir elemanları, adresinize söz verilen zamanda gelmektedir İlk iş olarak iç kısımdaki ısıtma tableti, baca fanı ve sensörleri kontrol ediyoruz. Sıcak su kontrolü ve diğer bölümlerin özel yöntemlerle kontrolü, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleşmektedir.

Profesyonel Servis Hizmetimizle Zaman Kaybetmeyin

Servis işlemlerinde işin uzmanı olan elemanlar tercih edilmektedir. Profesyonel çalışma yöntemine sahip personelimiz sayesinde Küçükyalı Ariston servisi konusunda istediğiniz çözüm seçeneklerini bir araya getiriyoruz. Zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır. Acil servis hizmeti talep edildiği zaman ekibimiz hemen yola çıkmaktadır. Adresinize yakın bir servis aracımız varsa, o araç adresinize yönlendirilmektedir.

Servisimiz Dakikalar İçerisinde Adresinizde

Randevu sistemiyle hizmet veren servisimiz, randevu saatinden 15 dakika önce sizin verdiğiniz telefon numarasını aramaktadır. Yolda telefon açan elemanlarımız, müsait olmamanız durumunda sizin için yeni bir randevu belirlemektedir.

Bizim İçin Memnuniyetiniz Önemlidir

Hizmet kalitesini işini seven ekiplerle artırmaya devam eden şirketimiz, memnuniyetinizi tercih etmektedir.

Küçükyalı Ariston servisi hizmetimizin tercih edilme sebepleri şu şekildedir:

 1. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübelidirler.
 2. Teknik eğitim süreci sonunda sertifika almaya hak kazanan elemanlarımız, eski veya yeni cihazların bakımında güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır.
 3. Her zaman için memnuniyetinizi ilk plana aldık. Bu nedenle her zaman tercih ediliyoruz.
 4. İstediğiniz hizmet kalitesini sunan ekibimiz, dakiktir. Sözleştiğimiz zamanda adresinize uğruyoruz.
 5. Parça montaj işlemlerini de kısa sürede gerçekleştiriyoruz.
 6. Yerinde çözüm seçenekleriyle, zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz.

Deneyimli elemanlarla gerçekleştirilen servis hizmetiyle, cihazınız güvenli bir şekilde tamir edilecektir.

 • Aydınevler Ariston servisi
 • Bağlarbaşı Ariston servisi
 • Altıntepe Ariston servisi
 • Feyzullah mahallesi ariston servisi
 • Zümrütevler Ariston servisi
 • Girne mahallesi Ariston servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]