5 Kasım 2019

Dudullu Ariston Servisi

ile regalservisim

Deneyimli ekibe sahip olan firmamız, servis işlemlerinde güncel seçenekleri tercih etmektedir. Yıllık düzenli bakım işlemlerinde, pratik yöntemlere öncelik veriyoruz. Yeni model cihazların yanı sıra eski model cihazları da tamir ediyoruz. Cihazınız için uygun olan yedek parçaları, servis hizmeti öncesinde hazır bulunduruyoruz. Dudullu Ariston servisi, cihazınız için gerekli parçaları hazır bulunduruyor. Dudullu halkı için güvenilir ve pratik hizmet seçenekleri sunuyoruz.

  • Dudullu Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Dudullu Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Dudullu Ariston Buzdolabı Servisi
  • Dudullu Ariston Kombi Servisi

Dudullu Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile her onarımı yerinde yapabiliyoruz. Ariston çamaşır makinem çalışmıyor diyorsanız bizi aramanız yeterli. Konusunda uzman teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Sahip olduğumuz teknik donanım ve orijinal yedek parçalar sayesinde Dudullu Ariston servisi olarak semtimizde ikamet eden müşterilerimize 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Sorun ne olursa olsun bizim için öncelik yerinde çözülmesidir. Genellikle kazan arızaları için atölyeye aldığımız cihazları da artık yerinde kazan değişimi ile taşımadan sorununu çözebiliyoruz.

Hizmette Bizim İçin Sınır Yok

Ekiplerimiz, Profesyonel klima servisi konusunda 7/24 çözüm üretiyor.

Pratik bakım işlemlerinde şu yöntemler takip edilmektedir:

  1. İlk aşamada, klima bakım işlemlerinde, filtre temizliği gerçekleştiriliyor.
  2. İkinci aşamada polen temizliği ve toz temizliği yapılıyor,
  3. Üçüncü aşamada ise elektronik kart kontrolü gerçekleştiriliyor,
  4. Son aşamada ise gaz kontrolü ve fan temizliği yapılıyor.

Değişmesi gereken parçalar, müşteri onayı alındıktan sonra değiştirilmektedir. Bu işlemlerin haricinde arıza durumunda gerekli parçalar değiştirilmektedir. İşin uzmanı olan elemanlardan oluşan Dudullu Ariston servisi, bütün klimaların, kombilerin ve beyaz eşyaların bakım işlemini gerçekleştiriyor.

Her Zaman Yanınızdayız

Hava koşulları el verdiği sürece hizmete devam eden şirketimize müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Adres, kimlik ve arıza bilgisi doğru bir şekilde verilmelidir. Dudullu Ariston servisi randevu saati, size göre belirlenmektedir. Sizin müsait olduğunuz zamanlarda servis hizmeti sunuyoruz.

Tatil Günlerinde de Servis Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz

Bütün mekanlar için klima, kombi ve beyaz eşya servis hizmeti sunan ekibimiz, olumsuz hava koşullarında hizmet sunmaya devam etmektedir. Cihazınızın bakımı ve tamiri konusunda çözüm üretmeye devam eden ustalarımız, yeni çıkan cihazları yakından takip etmektedir. Yeni çıkan cihazlar konusunda servis elemanlarımızı bilgilendiriyoruz.

Güvenilir ve Garantili Çözüm Bizde

Tamir, bakım ve montaj konusunda güvenilir elemanlardan oluşan profesyonel servisimiz, her zaman işin uzmanlarını tercih eder. Garantili çözüm üreten ve güvenilir hizmet kalitesi sunan elemanlarımız, sertifikalı kişilerden oluşuyor. Gerekli teknik eğitimin yanı sıra deneyim ve tecrübe konusunda da yeterli seviyededirler. Her zaman en iyi servis hizmeti, çalışma prensibimizdir. Teknik açıdan ve tecrübe açısından güncellenmeye devam ediyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]