5 Kasım 2019

Bulgurlu Ariston Servisi

ile regalservisim

Yaz aylarına girmeden klima bakımı bize yaptıran müşterilerimiz, sıcak yaz günlerinde rahat etmektedir. Onarım hizmetinin yanı sıra bakım işlemlerini de pratik bir şekilde yapıyoruz.

Klima Servis Hizmetinde Profesyonel Çözüm Bizde

İlk aşamada filtre, polen ve toz temizliği yapıyoruz. Daha sonra klima bakım işlemlerinde gazın seviyesini kontrol ediyoruz. Gazı azalan veya biten cihazlar için markaya göre tercih yapıyoruz.

Klima konusunda bizi aramanız yeterlidir. Tecrübeli Bulgurlu Ariston servisi ekibimiz, en kısa zamanda adresinize gelmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızı daha pratik hale getiren cihazlar da gelişmeye devam etmektedir. Hayatımızın bir parçası olan bu cihazların, bakım, onarım konusunda özel eğitim programı uyguluyoruz. Ekibimiz, eski veya yeni özelliklere sahip buzdolabı, klima ve kombi tamir işini kısa sürede bitirmektedir. Zamanı en iyi şekilde kullanan ekibimiz, dakikalar içerisinde cihazı teslim etmektedir.

Hafta İçi ve Hafta Sonu Hizmet Veriyoruz

Kombi, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve süpürge makineleri, evimizin en önemli cihazlarıdır. Bu kategoride uzman olan personelimiz, beyaz eşya seçeneklerinde meydana gelen arızalarda çözüm odaklı hareket ediyor. İşinin ehli olan şirketimizle soğukta kombisiz, sıcakta klimasız kalmazsınız. Müşteri hizmetlerini arayıp, Bulgurlu Ariston servisi için bizi aradığınızda, en yakın ekibi size yönlendiriyoruz.

Servis Hizmetimizin Özellikleri

Profesyonel yöntemlerle servis hizmeti sunan ekibimiz, güncel yöntemleri tercih etmektedir.

Servisimizin genel özellikleri şu şekildedir:

  1. Servisimiz randevulu çalışıyor.
  2. Bakım, onarım ve tamirat işlerinde, müşteri onayı ile hareket ediyoruz.
  3. Servisimiz tecrübeli ve sertifikalıdır.
  4. 7/24 Hizmet sunuyor.

Profesyonel olan servis ekibimiz, kısa sürede bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Servis hizmeti konusunda güvenilir ekibimiz, yedek parçaları her zaman için araçta hazır bulundurmaktadır. Bulgurlu Ariston servisi, 365 gün çözüm üretmektedir.

Servis Aracımızda Yedek Parçalar Her Zaman Hazır

Servis hizmetinin en önemli konusu olan yedek parça, hizmet kalitesi açısından son derece önemlidir. Bakım işlemlerinde ve tamir işlemlerinde yedek parça olmadan her hangi bir işlem yapılamaz. Bu nedenle şirketimiz, yedek parçayı her zaman için servis aracında hazır bulundurmaktadır. Gerektiğinde parça montaj işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.