24 Ağustos 2019

Pendik Ariston Servisi

ile regalservisim

Pendik Ariston Servisi olarak Kurtköy ve çevresindeki bölgelerde Pendik Hotpoint, Ariston ve Indesit hizmetlerini veriyoruz. Kurtköy Ariston servisi ve ayrıca sağladığımız Kurtköy Indesit servisi, vücut içindeki ev aletlerinin onarımı ile de ilgileniyor. Pendik Ariston Beyaz Eşya Tamir Servisi ve Pendik Indesit Beyaz Eşya Tamir Servisi, eğitimli ve deneyimli kadromuzun garantisi altında, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet anlayışımızla dost ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Pendik Ariston hizmetini almak için sadece randevu almanız yeterlidir.  Yiyecekleri sakladığınız buzdolabının sıcaklığı 2-3 ° C olmalıdır. Patates, soğan, kabak ve sarımsak buzdolabında saklanmaz; Serin, kuru ve karanlık bir yerde saklayın. Baharatlar ve otlar buzdolabında saklanabilir. Öğütmeden satın alınırsa, buzdolabında 1 yıla kadar saklanabilir. Pendik Ariston Servisi buzdolaplarınızın bakım ve onarımı için de yardımcı olmaktadır. Servisin sunduğu bazı öneriler de şu şekildedir: Meyve ve sebzeleri ayrı bölmelerde saklamak faydalıdır. Özellikle bu gaza duyarlı olan sebzeler (brokoli, lahana, havuç, salatalık, yeşil fasulye, biber, marul), etilen gazı üreten meyvelerle (kayısı, muz, nektarin, armut, erik, domates) sınırlı olmamalıdır. Taze et, lezzetler, balık ve tavuk gibi, satın alındıktan hemen sonra buzdolabında saklanmalı, dışarı çıkmamalıdır.

Pendik Ariston Buzdolabı Servisi

pendik ariston servisi

Ariston buzdolabı arızalarını gün içinde çözmek ve bakımlarını yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken Pendik Ariston servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Bizim için arızanın bir önemi yok. Özellikle buzdolabı sorunlarını yerinde ve taşımadan çözecek tüm ekipmanlara sahibiz. Buzdolabı ebat olarak taşıması en zor cihazdır ve taşınması gereken durumlarda muhakkak zarar görecektir. Bizler de bunun olmasını istemiyor ve onarım için ne gerekiyorsa yanımızda taşıyoruz. Ariston buzdolabı ana motor değişim işlemini bile kaynak makinemizi soğutucu gazımızı alıp öyle geliyoruz.

Pendik Ariston Servisi 7/24 Hizmet Garantisi

Pendik Ariston Servisi Tecrübeli ve eğitimli kadromuzla Pendik’in tüm bölgelerinde ve bölgelerinde Ariston hizmeti veriyoruz. Pendik Ariston Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve vazgeçilmez değerimiz olan kaliteli hizmetimizle, yıllardır İstanbul’un Ariston Pendik bölgesinde her türlü ihtiyaç için tam donanımlı mobil servis araçlarımızla, en hızlı ve en ekonomik hizmetle çalışmaktadır. İlgili servis teknisyenleri markalarını iyi tanır ve gerekli özel ekipman, teşhis ve tamir ekipmanlarının yanı sıra, en son ilgili talimatlar ve cihazınız için en güncel teknik bilgilere sahiptir. Bakım / onarım, kurumsal yapıya ve özel marka kalite standartlarına ve sürekli geliştirilmekte olan teknik talimatlara uygun olarak yapılır. Pendik Ariston Servisi cihazınız için özel olarak üretilmiş, güvenilirlik, güvenlik ve uygunluklarını belirlemek için özel kalite ve hassasiyet kontrollerine tabi tutulan orijinal parçaları ve aksesuarları kullanır.

Neden Pendik Ariston Servisi?

* Teknik Servisler, cihazınızın güvenliğini, ekonomik kullanımını ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için bakım ve onarım hizmetleri sunar.

* Resmi Pendik Ariston Servisi, yeterliliklerin ana şirket tarafından değerlendirildiği sınav sistemleri de dahil olmak üzere, periyodik eğitim almış deneyimli teknisyenlere hizmet vermektedir.

* Bayiniz, ev aleti dilinizin en iyisini bilir. Sadece profesyonel bir servis merkezi, bu konuda gereken hizmetlerin teknolojisine, eğitimli ve kalifiye personeline ve şeffaf bir anlayışa sahiptir.

* Ev aletleri tarafından mimlenmiş servislerde ihtiyaç duyulan bakım ve onarım teknolojisi yoktur. Cihazınızı teslim ettiğiniz kişinin ürünlerinizi ne kadar tanıdığını bilmiyorsunuz. Hasarın doğru bir şekilde tespit edilip onarıldığından asla emin olmayacaksınız.

* Bir daha izinsiz servisleri aradığınızda, hiç kimse size bir daha hizmet edeceklerini garanti edemez. Daha sonra ev aletlerinizle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, ilgili bir kişi bulamayabilirsiniz.

* İşini bilmeyen servislerde yapılan işlemler ilgili teknik servislerden daha pahalıdır ve sebep olabileceği hasar maliyeti düşürülmektedir. Ancak Pendik Ariston Servisi ile böyle bir sorun yaşamazsınız. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]