24 Ağustos 2019

Erenköy Buderus Servisi

ile regalservisim

Erenköy Buderus Servisi, tüm Buderus kombi ve klima modelleri için 1 yıl garantili servis hizmeti veriyor. Eski yeni tüm kombi ve klima modellerinin yedek parçalarına sahip bir firma olarak sizlere yerinde çözüm üretiyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Buderus kombinizi aynı gün içinde onarıyor ve faal hale getiriyoruz. Özellikle kış aylarından aralıksız olarak çalışan kombilerin arızalanması hiçte iyi olmaz. Bu yüzden periyodik olarak bakım yaptırmanızda fayda var. Her ne kadar servisler bölgelere dağıtılmış olsada kış aylarında zaman problemi hep yaşanır. Bu durumda kalmamak için düzenli olarak Buderus kombi bakımı yaptırmalısınız. Şubemiz tüm Buderus kombiler için 1 yıl garantili çözümler üretiyor. Donanımlı Buderus kombi servis araçlarımız ile yaşadığınız teknik arızaları gün içinde ortadan kaldırıyoruz. Kaliteli bir Buderus kombi onarımı ve bakımı için Erenköy Buderus servisi şimdi arayın.

Erenköy Buderus Kombi Servisi

Buderus kombiler en az arıza yapan cihazlardır. Bizler Erenköy şubesi olarak semtimizde ikamet eden tüm kullanıcılara en hızlı çözümleri üretiyoruz. Her biri alanında uzman teknisyenler ile her zaman sizlerin yanındayız.

Isıtmıyor, sıcak su vermiyor, hata kodu çıkıyor dediğiniz tüm Buderus kombi modelleri için Erenköy Buderus servisi hemen arayın. Firmamız sektörün en eski firmalarından biridir.

Erenköy Buderus Kombi Bakımı

Kombi bakımı için muhakkak düzenli olmalısınız. Bakımları aksatılan kombiler sık sık arıza çıkarır. Özellikle yazın sadece sıcak su için kullanılan kombiler bakım yapılmaz ise petekleri çalıştırmak istediğinizde sorun çıkartabilir. Kış aylarına girmeden muhakkak bir bakım yaptırmalısınız. “Kombim sorunsuz çalışıyor, gerek yok.” diyen müşterilerimiz büyük sıkıntı yaşıyorlar. Cihazların aralıksız olarak ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız muhakkak bakımlarını yaptırmalısınız. 

Kombi bakımı düzenli olarak yapıldığında size tasarruf sağlar. Doğal gaz faturanız normalde fazla geliyor ise yapmanız gereken tek işlem kombi bakımıdır. Uzman kadrosu ile tüm Buderus kombi modelleri için periyodik bakım hizmetleri sunan Erenköy Buderus servisi sizlere gün içinde bakım desteği veriyor. 

Erenköy Buderus Klima Servisi

erenköy buderus klima servisi

Firmamız yaz aylarında en çok kullanılan klima cihazlarınız için gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Profesyonel klima tamiri için Erenköy Buderus servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Buderus klimalar için yerinde çözüm üretiyoruz. Gaz kaçağı dahil olmak üzere tüm işlemler yerinde yapılır. Buderus klimalar için yer değişim ve sıfırdan montaj hizmetleri de veriyoruz. Buderus klimanızın kurulumu veya sökümü için Erenköy şubemizden teknik destek alabilirsiniz. Klima sökümlerinde servis desteği almanız şarttır. Aksi halde gazı kaçar ve montaja ek olarak gaz parası da cebinizden çıkmış olur. Ekonomik ve kusursuz bir klima montajı için bizi şimdi arayın. 

Özellikle iş yeri gibi klimaların sürekli olarak kullanıldığı yerlerde klima bakımı düzenli olmalıdır. Hava değişiminden peteklerde üreyen bakteriler insan sağlığı için büyük bir tehlikedir. Petek temizliği düzenli yapılan klimalarda ortama koku da yayılmaz. Kusursuz bir Buderus klima bakımı için Erenköy şubemizi hemen arayın. 

Firmamız Erenköy Buderus servisi şubesi ile tüm Kadıköy ilçesine destek veriyor. Yaz kış tüm sene boyunca kusursuz Buderus onarım hizmetleri veren firmamızı bakım desteği için arayarak yardım talep edebilirsiniz. Servisimize ait çağrı merkezi kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ayrıca dilerseniz 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan da bize yazarak servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en eski kombi – klima servisi olarak Buderus kullanıcılarına aralıksız ve kesintisiz tamir hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Buderus servisi için bizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]