23 Ağustos 2019

Kurtköy Ariston Servisi

ile regalservisim

Kurtköy Ariston servisi ve Kurtköy İndesit Beyaz Eşya Tamir Servisi; Kurtköy ve çevresinde bulunan ev aletleri tamir hizmetleri veriyoruz. Hizmetimizin temel anlayışı en iyi hizmet, memnuniyet ve kalitedir. Kalifiye personel, ekipman ve orijinal yedek parçalarımızla sizlerin her zaman ihtiyaç olması halinde yanınızdayız. Kurtköy Hotpoint Servisi, aynı zamanda periyodik bakım işlemlerini de yapmaktadır. Değerli kullanıcılarımız için güvenilir ve kaliteli hizmet veriyoruz. Maltepe, Kurtköy ve çevresinde Kurtköy Ariston Servisi, ev aletlerinin tamiri için her günün her saatinde destek verecektir. Şirketimizin verdiği yetki sayesinde, değerli cihazlarımıza, ev aletleri tamir hizmetleri, kalifiye ve eğitimli uzmanların kalitesi ve tüm garantili ve garantili olmayan ürünleriniz için orijinal yedek parçaların kullanımı ile saygın kullanıcılarımıza kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kesintisiz servis şirketimiz, ev aletleri için Tezcan kombi klima servisinden herhangi bir Ariston markasının tamir, bakım, montaj ve sökülmesini talep edebilir. Bu nedenle, telefonu kapatmadan kapınızda olabiliriz.

Kurtköy Ariston Buzdolabı Servisi

kurtköy ariston servisi

Ariston buzdolabı arızalarının tamamı için onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Titiz ve aynı gün içinde Ariston buzdolabı tamiri için servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza ses yapmasıdır. Buzdolaplarında ses arızası iki sebepten kaynaklanır. Birincisi soğutma sistemindeki titreşim yani ana motor ve gaz sesi ikincisi ise fan sesidir. Fan arızalarında tespit kolaydır. Eğer Ariston buzdolabınız ses yapıyor ise cihazın kapaklarını açın ve sesi takip edin. Ses kısa bir süre sonra duruyorsa fan arızalıdır. Çünkü buzdolabı fanları kapak açıkken devre dışı kalır. Ses devam ederse soğutucu motor da arıza olabilir. Gaz kirlenmişse filtreden zor geçeceği için titreşim yapar ve ses çıkar. Her iki durum için de Kurtköy Ariston servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Kurtköy şubemiz tarafından yapılan tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Kaliteli bir onarım için işin ehli insanlar ile çalışmak onarım sonrasında ve onarım sırasında size büyük avantaj sağlayacaktır.

Kurtköy Ariston Servisi Hizmetleri

Gerekli destek ve iş yerinde bir ekiple başlayan teknik ekibimiz, gerektiğinde yedek parça temin edebiliyor ve Kurtköy Ariston Servisi kombi klima gibi ev aletlerinin bakımını, montajını, sökülmesini ve onarımını gecikmeden yapabiliyor. Ek olarak, geniş araç filomuzla ve kendi alanlarında uzman olan teknik ekibimizle sorumluluklarımızı biliyoruz ve zamanında belirttiğiniz adrese ulaşıyoruz. İstanbul’un en iyi teknik hizmetleri, çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi, pendik davlumbazı, ankastre bulaşık makinesi servisi, Kombi servisi ve klima, yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sağlayan tek adres Ariston Hizmetlerimiz arasındadır. Kurtköy Ariston servisi 7 gün 24 saat, Beyaz Eşya servisimizi 1 yıl garantili olarak yedek parçalardan arayabilirsiniz. Tüm ev aletleri marka ve modellerinde bizi arayabilirsiniz. Yedek parçalar firmadan teslim edilir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, sizin bütçenizi de düşünmektedir. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetine önem veren firmamız bütçe yaklaşımını dikkate alarak hizmet bedelini belirler ve bu hizmeti müşterilerinin istekleri doğrultusunda ödeme seçenekleriyle destekler. 

Beyaz Eşya ve Kurtköy Ariston Servisi

Ev aletleri, tüm insanların hayatlarının ortasında. Beyaz eşyaların bu kadar yaygın olmasının nedeni elbette faydalarının yüksek olmasıdır. Bu nedenle, kadınlar, özellikle çalışan kadınlar, büyük bir rahatlama sağladı. Sadece kadınlar değil, tüm insanlar ev aletlerinin kullanımından olumlu yönde etkilendi. Ev aletleri sayesinde, ebeveynler çocuklarıyla zaman geçirme fırsatına sahiptir. Böylece evde çalıştıkları için zaman geçiremeyen insanlar evlerini ayarlayabilirler. Müşterilerimiz isterlerse kapıda nakit ödeme yapabilir, isterlerse kredi kartı ile de ödeme yapabilirler. Firmamızın imzası ile verdiğimiz hizmetlerin her biri Tezcan kombilere için hizmet garantisi altında olup, bir yıllığına belirlenmiş yedek parça servisine ilişkin bir garanti bulunmaktadır. Kurtköy Ariston Servisi beyaz eşya garantisi de sunmaktadır. Ev aletleri sektörü son zamanlarda gelişmiştir. Beyaz eşyaların bile hayatımızdan çıktığını düşünmek bizi korkutur. Çünkü insan işini yapan en basit makine zaman içinde büyük bir fark yaratacaktır. Bir kişi bir çamaşır makinesi tarafından yıkanmış beş kilo çamaşırları bir saat, en az dört saat boyunca yıkayabilir. İnsanlar bütçelerini desteklemek istiyorlarsa ev aletlerini kullanmayı asla bırakmamalıdırlar. Ancak, bozulan ev aletleri bütçeye zarar verecektir. Kurtköy Ariston Servisi bakım ve onarım çalışmaları ile ev aletlerinizin ömrünü de uzatır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]